Відділення трансфузіології

Кожні кілька секунд хтось у світі потребує крові. І саме добровільна та регулярна пожертва крові від донорів рятує мільйони життів щороку.
Служба крові є важливою стратегічною частиною системи охорони здоров'я України. Відділення працює для медичної допомоги хворим разом з максимальною безпекою для людей та навколишнього середовища.

Сьогодні відділення забезпечує компонентами крові всі оперативні втручання, які виконуються в Клінічній лікарні швидкої допомоги. Новітні технології відділення дали змогу ліквідувати ускладнення, пов’язані з переливанням крові.

Розраховане на заготівлю 1000-1500 літрів крові щороку. Вся кров переробляється на компоненти: еритроцити та свіжозаморожену плазму.

Перехід на компонентне застосування крові та використання найсучаснішого обладнання сприяло більш раціональному її використанню, підвищило ефективність і безпеку гемотрансфузій. У результаті, за останні 15 років в лікарні не було перелито жодного мілілітра цільної крові.
Image
Image
Зниженню ризиків гемотрансфузій працівники відділення приділяють особливу увагу. Ретельно проводиться відбір донорських кадрів, уся заготовлена кров піддається лабораторному обстеженню, як лаборантами відділення, так і в лабораторії обласного Центру служби крові, де кров перевіряють на наявність трансмісивних захворювань (гепатити, сифіліс, ВІЛ-інфекція).

Виготовлена плазма підлягає 6-місячній карантинізації, близько, понад третину еритромаси індивідуально підбирається на сумісність крові донора і реципієнта.

Донації крові та її компонентів (еритроцитів, тромбоцитів, плазми) підтримують широкий спектр необхідних, часто життєво важливих способів лікування. Переливання крові та її продуктів потрібні хворим на гемофілію, анемію, таласемію, пацієнтам з гострими кишковими кровотечами, ускладненнями вагітності та пологів, посттравматичними кровотечами, онкохворим, а також під час хірургічних процедур.

Завідувач відділення – Кобецький Юрій Орестович

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email: emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net

Контактні телефони:

Приймальня директора:
+38 032 258 11 01

Поліклініка доросла:
+38 032 258 11 12

Поліклініка дитяча:
+38 032 258 11 10

Контакт-центр з надання послуг:
+38 066 018 09 19,
+38 067 118 09 19