Відділення комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії

Відділення променевої діагностики, МРТ та комп’ютерної томографії забезпечує якісне, швидке обстеження пацієнтів.

МРТ - один із найточніших сучасних методів діагностики тканин та внутрішніх органів.

Метод діагностики МРТ добре відображає будову та функціональні особливості внутрішніх оргінів, тканин та систем

За домомогою МРТ діагностуються доброякісні та злоякісні новоутворення, серцево-судинні хвороби, патології головного та спинного мозку, травмачині ураження, вроджені та набуті захворювання.

Наші лікарі щодня допомагають якісно діагностувати захворювання.

В лікарні Святого Пантелеймона ми пропонуємо:

• МРТ органів голови та шиї;
  • МРТ великих судин (серце);
  • МТР органів черевної порожнини;
  • МРТ хребта (поперековий, грудний та шийні відділи);
  • МРТ органів малого тазу;
  • МРТ грудної клітки;
  • МРТ суглобів та сухожиль.

Магнітно-резонансна томографія дозволяє оперативно виявити патології без ризиків для  вашого здоров'я.

Тривалість процедури 30-40 хвилин для однієї зони.

МРТ Львів

МОЖЛИВІСТЬ ЗРОБИТИ КТ ОБСТЕЖЕННЯ 24/7 у Львові

Мультиспіральна комп’ютерна томографія – один з найбільш точних та інформативних методів діагностики широкого спектру патологічних процесів внутрішніх органів та систем шляхом багатошарового сканування досліджуваного органу за допомогою рентгенівських променів. Лише декілька секунд –  і інформація про стан досліджуваного органа чи системи відображається на моніторі спеціаліста.

Високоосвічений медичний персонал відділення комп’ютерної томографії у тісній співпраці із спеціалістами інших медичних галузей працюють на благо наших пацієнтів та докладають максимальних зусиль у боротьбі за їх здоров’я.

У нашій лікарні комп’ютерна томографія виконується за допомогою найсучаснішого обладнання, що дозволяє мінімізувати дозу радіаційного навантаження на пацієнта:
➖мультиспірального томографа експертного класу - Philips Ingenuity CT 64;
➖128-зрізового томографа General Electric нового покоління.

Завдяки технічним параметрам томограф виконує сканування із заниженою радіаційною дозою, при тому якість діагностичних зображень зберігається.
Показання до КТ визначаються лікарем після вивчення клінічного випадку, оскільки обсяг дослідження залежить від діагнозу пацієнта.

Завдяки широкому спектру застосування мультиспіральна комп’ютерна томографія є одним з основних методів візуалізації в медицині,що застосовується для діагностики голови, органів грудної клітки ,черевної порожнини та малого тазу, в тому числі для раннього виявлення онкологічних захворювань.

Якісна діагностика – це запорука постановки правильного діагнозу, а відтак – призначення правильного лікування.

Спеціалісти відділення виконують такі обстеження:

• КТ та КТ-ангіографію головного та спинного мозку з 3D-візуалізацією судин (при підозрах на аневризми, порушеннях мозкового кровообігу, крововиливах тощо);
  • дослідження органів грудної порожнини, в тому числі з контрастуванням (з метою діагностики онкологічних, запальних процесів та тромбоемболії легеневих артерій відповідно);
  • дослідження органів черевної порожнини, в тому числі з контрастуванням;
  • КТ – ангіографію верхніх та нижніх кінцівок;
  • візуалізацію патологій кісткової тканини з 3D-візуалізацією;
  • візуалізацію органів сечовидільної системи;
  • онкологічний скринінг всього тіла.

Команда відділення магнітно-резонансної та комп’ютерної томографії

Запис на КТ

Надіслати

або передзвоніть за номером: +38 (067) 118 09 19