Відділення комп’ютерної томографії

Відділення променевої діагностики та комп’ютерної томографії забезпечує якісне, швидке та цілодобове КТ-обстеження пацієнтів.
Мультиспіральна комп’ютерна томографія – один з найбільш точних та інформативних методів діагностики широкого спектру патологічних процесів внутрішніх органів та систем шляхом багатошарового сканування досліджуваного органу за допомогою рентгенівських променів. Лише декілька секунд –  і інформація про стан досліджуваного органа чи системи відображається на моніторі спеціаліста.

Високоосвічений медичний персонал відділення комп’ютерної томографії у тісній співпраці із спеціалістами інших медичних галузей працюють на благо наших пацієнтів та докладають максимальних зусиль у боротьбі за їх здоров’я.

У нашій лікарні комп’ютерна томографія виконується за допомогою найсучаснішого обладнання, що дозволяє мінімізувати дозу радіаційного навантаження на пацієнта:
➖мультиспірального томографа експертного класу - Philips Ingenuity CT 64;
➖128-зрізового томографа General Electric нового покоління.

Завдяки технічним параметрам томограф виконує сканування із заниженою радіаційною дозою, при тому якість діагностичних зображень зберігається.
Image
Показання до КТ визначаються лікарем після вивчення клінічного випадку, оскільки обсяг дослідження залежить від діагнозу пацієнта.

Завдяки широкому спектру застосування мультиспіральна комп’ютерна томографія є одним з основних методів візуалізації в медицині,що застосовується для діагностики голови, органів грудної клітки ,черевної порожнини та малого тазу, в тому числі для раннього виявлення онкологічних захворювань.

Якісна діагностика – це запорука постановки правильного діагнозу, а відтак – призначення правильного лікування.


Спеціалісти відділення виконують такі обстеження:

  • КТ та КТ-ангіографію головного та спинного мозку з 3D-візуалізацією судин (при підозрах на аневризми, порушеннях мозкового кровообігу, крововиливах тощо);
  • дослідження органів грудної порожнини, в тому числі з контрастуванням (з метою діагностики онкологічних, запальних процесів та тромбоемболії легеневих артерій відповідно);
  • дослідження органів черевної порожнини, в тому числі з контрастуванням;
  • КТ – ангіографію верхніх та нижніх кінцівок;
  • візуалізацію патологій кісткової тканини з 3D-візуалізацією;
  • візуалізацію органів сечовидільної системи;
  • онкологічний скринінг всього тіла.

Команда відділення комп’ютерної томографії

Запис на КТ

Надіслати

або передзвоніть за номером: +38 (066) 018 09 19

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook