Відділення онкології та онкохірургіїЗаписатись на консультацію до спеціалістів:
+380 67 671 41 77

Image

Про відділення

Онкологія потребує сучасних професійних рішень. Саме тому на базі Першого медичного об'єднання Львова в режимі 24/7 функціонує відділення онкології та онкохірургії.

Наші лікарі - спеціалісти з великим досвідом з різних клінік України, що забезпечують ургентну та планову допомогу пацієнтам.

 Напрямки роботи відділення - онкохірургія, онкологія,
променева терапія, лапароскопічна хірургія, роботохірургія.

ЧОМУ МИ?

Мультидисциплінарний підхід

Мультидисциплінарний підхід під час визначення плану лікування онкопацієнтів підвищує ефективність результату медичної допомоги до 70%.

Програма медичних гарантій

Працюємо за програмою медичних гарантій НСЗУ - забезпечуємо препаратами з хіміотерапії дорослих та дітей з онкологічними захворюваннями амбулаторних та стаціонарних хворих.

Професійні лікарі

Усі наші лікарі стажувались за кордоном та працюють згідно з найновіших світових протоколів лікування. Щоденно у відділенні працює лікар-онколог, онкохірург, радіолог, променевий терапевт, патоморфолог, анестезіолог та суміжні вузькі фахівці - гінеколог, мамолог тощо.


 
МЕДИЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ

1

Консультація хірурга-онколога

2

Лабораторна діагностика та обстеження

3

Радіочастотна абляція (РЧА)

4

Онкохірургія

Image

НАША КОМАНДА

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email: emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net

Контактні телефони:

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook