Центр трансплантології

27 лютого 2020 року Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги міста Львова отримала ліцензію на трансплантацію. І вже 29 лютого 2020 в лікарні проведено першу родинну пересадку нирки від мами до сина.
Image
Image

Пацієнтом став 36-річний Дмитро Капущенко із Кривого Рогу. Одружений, має двох діток. На діалізі перебував уже вісім років. Останні п’ять - зважувався на трансплантацію. Донор - мама, пані Люба. Ниркова недостатність уже забрала у неї одного сина. Дмитро погодився боротися заради дружини і діток. Рішення про операцію ухвалив, бо повірив лікарям зі Львова.

Лише за один рік в лікарні швидкої допомоги проведено найбільшу в Україні кількість посмертних пересадок. Станом на сьогодні трансплантовано 6 сердець, 2 печінки, 22 нирок, 10 із яких посмертно, а також підшлункову залозу.  

Лікарня увійшла до Пілотного проєкту МОЗ із трансплантології. Зміни до відповідної постанови Кабінету Міністрів уже опубліковано. Ми укладаємо договори на всі види трансплантації.

Що це означає для пацієнтів? Те, що усі медичні послуги з трансплантації сплачуватимуться державним коштом.

Першу пересадку нирки від родинного донора наші трансплантологи виконали в лютому 2020 року. За цей час уже проведено 28 пересадок, серед яких нирки, серця та печінка. І наш «лист очікування» на пересадку – щодня розширюється.

У нашому “листі очікування” на трансплантацію вже майже три сотні людей, які потребують нирок, печінок, сердець та легень. І ми зараз докладаємо максимум зусиль, аби усі ці люди змогли отримати шанс на довге і якісне життя завдяки трансплантації.

Щодня в Україні йде з життя у середньому 9 людей, які так і не дочекались пересадки. Це люди, яких ми можемо рятувати в Україні.

На базі нашої лікарні також запрацював Центр трансплант-координації. І кожен, хто потребує пересадки, може зателефонувати, аби дізнатись, як стати в наш «лист очікування».

Хочете записатись в листок очікування для пересадки органів чи просто проконсультуватись із нашими координаторами – телефонуйте 068 513 37 10.


 

Команда центру трансплантології

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email: emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net

Контактні телефони:

Приймальня директора:
+38 032 252 75 90

Поліклініка доросла:
+38 032 258 11 12

Поліклініка дитяча:
+38 032 258 11 10

Контакт-центр з надання послуг:
+38 066 018 09 19,
+38 067 118 09 19