Міський патологоанатомічний центр

працює на базі Клінічної лікарні швидкої допомоги
та забезпечує діагностичними даними усі медичні заклади міста Львова.
Львівський міський патологоанатомічний центр з гістологічною лабораторією працює у кількох основних напрямках – гістологія, аутопсійна робота та підготовка тіла до поховання та надання суміжних послуг.

Image
Медики центру здійснюють діагностику захворювань шляхом досліджень біопсійного та операційного матеріалів пацієнтів з використанням гістологічних методів.

Тривалість дослідження – зазвичай від 24 годин.

Також виконується експрес-діагностика отриманого матеріалу з використанням кріотомного обладнання впродовж 30-60 хв.

Найближчим часом у центрі планують впровадження гістохімічних методик дослідження та імуногістохімічної лабораторії для високоточної діагностики пухлинних процесів.

Аутопсія, тобто проведення розтинів тіла померлого здійснюється медиками з метою встановлення причин, механізмів смерті хворого, остаточного діагнозу захворювання, уточнення та контролю достовірності і повноти прижиттєвої діагностики. А також для отримання даних про патоморфоз і нозоморфоз хвороб під дією лікувальних, соціально-економічних, екологічних та інших факторів.

Окремим напрямком роботи є підготовка тіла до поховання та надання суміжних послуг.

Команда патологоанатомічного центру

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email: emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net

Контактні телефони:

Приймальня директора:
+38 032 252 75 90

Поліклініка доросла:
+38 032 258 11 12

Поліклініка дитяча:
+38 032 258 11 10

Контакт-центр з надання послуг:
+38 066 018 09 19,
+38 067 118 09 19