Covid-19

На базі Лікарні швидкої допомоги функціонує власна ПЛР-лабораторія ЕКСПЕРТНОГО класу для тестувань на SARS-CoV-2 (Covid-19) із найновішим на ринку технологій обладнанням та у найкоротший час

ПЛР тестування

Завдяки надсучасному технічному забезпеченню виявити РНК вірус SARS-CoV-2 методом ПЛР можна тепер всього за 7-8 годин.

Якщо ви плануєте поїздку за кордон або ж тільки повернулись, ми надаємо QR-код для отримання результату, а також забезпечуємо переклад англійською та німецькою мовами. 

Як підготуватися до тесту ПЛР-тесту:
 • Забір мазка відбувається з носоглотки, тому проводиться натщесерце або не раніше ніж через 4-5 години після прийому їжі та напоїв. Також не рекомендовано чистити зуби, полоскати рот, жувати гумку, палити.
 • За 4-5 годин до забору матеріалу не використовувати краплі для носа чи будь-яке промивання.
 • Візит рекомендовано за попереднім записом.

Швидкий тест на АНТИГЕН

Тест на антиген - один із тестів, що застосовуються при діагностиці коронавірусу. Він дозволяє швидко та якісно виявити антиген SARS-CoV-2 з мазків з носоглотки осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію. Основною перевагою даного тесту – результат через 15-20 хвилин.

Тестування на антиген слід проводити до 5-7 днів після появи симптомів гострого респіраторного захворювання, оскільки саме тоді вірус інтенсивно множиться.

Як підготуватися до тесту:
 • Забір мазка проводиться не раніше ніж через 2 години після прийому їжі та напоїв. Також не рекомендовано чистити зуби та жувати гумку.
 • Візит рекомендовано за попереднім записом.
Image


У нас функціонує контакт-центр для запису на всі види тестувань, пов’язаних із Covid-19:


+38 (066) 018 09 19.

ІФА тестування (антитіла IgM, IgG, IgA)

ІФА-тестування - один із методів дослідження коронавірусу методом ІФА (імуно-ферментного аналізу). Він показує наявність антитіл, які з’являються в організмі людини при вірусній інфекції. Береться венозна кров.

Тест на антитіла IgM – показує гострий перебіг захворювання коронавірусом SARS-CoV-2 в даний момент. Тест радимо проводити з 7-го дня від початку захворювання.

Тест на антитіла IgG - показує чи людина вже перехворіла на COVID-19. Дозволяє оцінити рівень імунного захисту від коронавірусу SARS-CoV-2. Тест радимо проводити після 14-го дня від початку захворювання.

Як підготуватися до тесту:
 • Забір крові на дослідження приймається тільки натщесерце;
 • Напередодні здачі венозної крові для досліджень небажано вживати жирну їжу чи алкогольні напої;
 • Візит рекомендовано за попереднім записом.
Image

НОВИНКА!

«Лабораторія на колесах»

Наша медична сестра
готова виїхати для якісного забору Ваших аналізів додому,
в офіс чи в будь-яке ЗРУЧНЕ ДЛЯ ВАС місце.

Наша лабораторія – у мобільному додатку «ДІЙ ВДОМА»

У зв’язку з пандемією у всьому світі, в Україні запущено мобільний застосунок «Дій вдома». Він призначений для контакту з особою та контролю за дотриманням обов'язкової самоізоляції (14 днів). Здавши ПЛР тест у нас ви всього за 7-8 годин припиняєте цю самоізоляцію.

Дані про результат наша лабораторія вносить самостійно й автоматично підтягує його в додаток.

Додаток «ДІЙ ВДОМА» - це додаток єдиного державного веб-порталу електронних послуг для вирішення питання обсервації (ізоляції) осіб, які перетинають державний кордон (червоної зони) або в’їжджають з тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях, Автономній Республіці Крим і м. Севастополя.

Цей додаток необхідно встановити виключно на кордоні під час здійснення паспортного контролю (НЕ встановлюйте його зараз, щоб просто ознайомитись з ним, - ви автоматично будете змушені пройти ізоляцію!). Там же вказуєте свій активний номер телефону та адресу перебування на самоізоляції, яку ви можете припинити, здавши ПЛР-тест лише у верифікованій лабораторії вашого міста.

Перелік пакетів з аналізами:

Пакет 1 «Діагностика COVID-19»
показує, чи присутній COVID-19, а також реакцію Вашого організму на вірус:
 • Виявлення РНК вірусу SARS-CoV-2 методом ПЛР у реальному часі;
 • надшвидкий тест експертного класу. РЕЗУЛЬТАТ - УЖЕ ЗА 7-8 годин!
 • ЗАК з формулою + глюкоза;
 • СРБ;
 • Коагулограма (протромбіновий час, МНВ, АЧТЧ, тромбіновий час, фібриноген); - D-димер.

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email: emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net

Контактні телефони:

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook