У нас запрацювала надсучасна вірусологічна лабораторія для тестувань на Covid-19

Це перша комунальна лабораторія такого класу з унікальним обладнанням експертного класу, в якій проводяться дослідження всіх видів інфекцій, зокрема, Covіd-19 методом ПЛР та в найкоротший час.

«Для цього ми закупили перші у Львові три системи автоматичного виділення нуклеїнових кислот та ампліфікації експертного класу, які дають можливість в декілька разів пришвидшувати результатів аналізів. Такі аналізи будуть безкоштовними для пацієнтів нашої лікарні, а також пацієнтам у невідкладних станах та ургентних ситуаціях. Також безоплатними будуть аналізи і для тих пацієнтів, яким робитимуть трансплантацію. Всі інші планові обстеження виконуватимуть платно» - так сказав генеральний директор Олег Самчук.

Невдовзі в лікарні планують проводити вкрай важливі дослідження для новоствореного Центру трансплантації - визначення HLA-сумісності донора та реципієнта. А також інші генетичні дослідження, які спрямовані на розшифровку інформації, яка міститься в ДНК людини, особливості її організму та схильності її до спадкових хвороб, в тому числі онкології.

Також завершується капітальний ремонт іншої частини діагностично-лабораторного відділення, яке стане найпотужнішим центром лабораторної діагностики в Україні.