У нас з‘явилися сучасні РЕАНІМОБІЛІ для перевезення пацієнтів!

Відтепер у нашій лікарні доступна послуга транспортування пацієнтів до медичних закладів, або ж навпаки, додому з медичних установ.

Перевезення пацієнта здійснюються від ліжка до ліжка на спеціально обладнаних автомобілях невідкладної допомоги, а за необхідності доступна опція супроводу медика.

Усі реанімаційні авто оснащені необхідним для підтримки стану хворого під час перевезення й надання невідкладної допомоги:
-мобільним апаратом ШВЛ Weinmann з можливістю тривалої оксигенотерапіі;
-монітором пацієнта;
-дефібрилятором-монітором ZOLL;
-шприцевими насосами для пролонгованого дозованого введення ліків;
-пристроєм для зігрівання пацієнта;
-апаратом для підігріву інфузійних розчинів;
-реанімаційною сумкою з усіма необхідними медикаментами та виробами призначення для якісної медичної допомоги при транспортуванні пацієнтів!

Послуга перевезення пацієнтів доступна як в межах, так і поза межами нашого міста.