Різдвяне диво: Після 90% уражень легень з лікарні випасали багатодітну маму

Катерина Терлецька, матір шести дітей та дружина львівського священика, свят-вечір проведе разом із рідними!  

6 грудня пацієнтка була переведена до нас із діагностованим Covid19 та з понад 90% враження легень з іншої медичної установи. Після чого 15 діб вона боролась за життя, перебуваючи на штучній вентиляції легень у відділенні інтенсивної терапії, а згодом продовжувала лікування в Центрі терапії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

 

«У зв'язку з тими ознаками, які підтвердилися на КТ – тотальним ураженням легенів, тяжким респіраторним дистресом легенів, тромбоемболією легенів та показниками крові, які говорили про те, що є наростаюча дихальна недостатність і кисню не вистачає ні жінці, ні плоду – їй провели кесарів розтин» — розповідає завідувачка відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Наталія Матолінець.

 

Два тижні вона провела у медикаментозному сні та на апараті ШВЛ із найважчими параметрами штучно-вентиляційної терапії. Та сьогодні з тих 90, майже 95% тотального враження легень в залишилась стадія фіброзування. Звичайно, вона буде ще довгий час лікуватись, її чекає тривала реабілітація.

 

Нагадаємо, що на коронавірус Катерина Терлецька захворіла ще 14 листопада. Тиждень вона лікувалася вдома під наглядом сімейного лікаря, а коли стан погіршився – її госпіталізували. З 20 листопада вона лежала у львівському міському пологовому будинку, звідки її перевели у Лікарню швидкої допомоги.

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email: emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net

Контактні телефони:

Приймальня директора:
+38 032 252 75 90

Поліклініка доросла:
+38 032 258 11 12

Поліклініка дитяча:
+38 032 258 11 10

Контакт-центр з надання послуг:
+38 066 018 09 19,
+38 067 118 09 19