Різдвяне диво: Після 90% уражень легень з лікарні випасали багатодітну маму

Катерина Терлецька, матір шести дітей та дружина львівського священика, свят-вечір проведе разом із рідними!  

6 грудня пацієнтка була переведена до нас із діагностованим Covid19 та з понад 90% враження легень з іншої медичної установи. Після чого 15 діб вона боролась за життя, перебуваючи на штучній вентиляції легень у відділенні інтенсивної терапії, а згодом продовжувала лікування в Центрі терапії Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

 

«У зв'язку з тими ознаками, які підтвердилися на КТ – тотальним ураженням легенів, тяжким респіраторним дистресом легенів, тромбоемболією легенів та показниками крові, які говорили про те, що є наростаюча дихальна недостатність і кисню не вистачає ні жінці, ні плоду – їй провели кесарів розтин» — розповідає завідувачка відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Наталія Матолінець.

 

Два тижні вона провела у медикаментозному сні та на апараті ШВЛ із найважчими параметрами штучно-вентиляційної терапії. Та сьогодні з тих 90, майже 95% тотального враження легень в залишилась стадія фіброзування. Звичайно, вона буде ще довгий час лікуватись, її чекає тривала реабілітація.

 

Нагадаємо, що на коронавірус Катерина Терлецька захворіла ще 14 листопада. Тиждень вона лікувалася вдома під наглядом сімейного лікаря, а коли стан погіршився – її госпіталізували. З 20 листопада вона лежала у львівському міському пологовому будинку, звідки її перевели у Лікарню швидкої допомоги.

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook