Наші медики вперше у Східній Європі застосували надсучасні технології для лікування складних випадків пухлин

Так, ми першими в Україні вже застосували радіочастотну абляцію, тобто випалення, для ендосонографічного неінвазивного лікування і цієї онкологічної патології..

Рак підшлункової залози є третьою причиною смерті від новоутворень, як у світі, так і в нашій країні. При поєднанні декількох методів лікування (хіміо, радіотерапія) та радіочастотною абляцією суттєво покращується ефективність лікування із збільшенням тривалості та якості життя пацієнтів. А під впливом радіочастотної абляції зменшення розміру пухлинної маси дає шанс на радикальне видалення новоутвору.

За цією методикою (EUSRA) голка вводиться в центр пухлини під контролем спеціального ендоскопу із ультразвуковим датчиком і при температурі близько 80 °C проходить місцева абляція/знищення ракових клітин.

Лише позавчора ці ж фахівці успішно провели першу в Україні та в Східній Європі операцію цією методикою пацієнтці із пухлиною жовчних проток. Жінка, до речі, уже вдома та готується до свят.

Ця ж операція була технічно складнішою. Адже радіочастотна абляція у лікуванні підшлункової залози широко не використовувалась через ризики, пов’язані із високими температурними режимами – орган щільно оточений венами та артеріями.

Як пояснив керівник Блоку панкреато-біліарної рентген-інтервенційної ендоскопії, доцент Адріан Квіт, - «Міжнародні дослідження та первинний світовий досвід ширшого застосування EUSRA показали, що цю новаторську методику тепер можна і потрібно проводити безпечно. А в нас це вже стало можливим, завдяки придбаному обладнанню!»

Окрім традиційної хірургії, для лікування місцево поширеного раку підшлункової залози також включатимемо інші методи лікування, такі як хіміо- та імунотерапію. Карциноми приховані всередині тканин залози, яка являє собою мережу клітин, що захищають і живлять пухлинні клітини. Тому сама залоза часто є непроникною перешкодою для хірургічного втручання, хіміо- та імунотерапії – і тоді новоутвір підшлункової залози має песимістичний прогноз.

«Наше завдання полягає в застосуванні сучасних методів, щоб обійти цей бар'єр і дістатися до пухлини впритул без розрізів», - зазначає наш онкохірург та провідний спеціаліст блоку, доцент Олексій Кушнірук.

Тож тепер не потрібно їхати за кордон для лікування сучасними технологіями, вони доступні у Лікарні швидкої допомоги!

Бажаєте проконсультуватися з нашими спеціалістами Блоку панкреато-біліарної рентген інтервенційної ендоскопії, телефонуйте: 093 209 48 26 (WhatsApp, Viber).

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email: emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net

Контактні телефони:

Приймальня директора:
+38 032 252 75 90

Поліклініка доросла:
+38 032 258 11 12

Поліклініка дитяча:
+38 032 258 11 10

Контакт-центр з надання послуг:
+38 066 018 09 19,
+38 067 118 09 19