Найкрутіший у світі робот-хірург Da Vinci запрацював у Лікарні швидкої допомоги

Da Vinci може надточно видаляти навіть найдрібніші пухлини. У лікаря-хірурга, який сидітиме за пультом, буде додатково ще чотири “руки”, одна з яких - камера, що транслювати тривимірне зображення із 20-кратним збільшенням. Він має ювелірну точність рухів у важкодоступних ділянках людського організму, мінімізує пошкодження тканин пацієнта через відсутність тремору рук хірурга та зменшує кількість ускладнень у післяопераційному періоді!

«Вся система складається з трьох елементів. Це консоль хірурга – робоче місце хірурга, що працює з допомогою спеціальних джойстиків та високоточних інструментів, консоль пацієнта – руки робота, які дають змогу здійснювати рухи з поворотом на 360 градусів, а також 3D-візуалізаційна система, що поєднує консолі хірурга та пацієнта», - пояснює завідувач відділення хірургії №1 Гнат Герич.

 

Ми вже виконали операцію з допомогою хірургічної роботизованої системи Da Vinci при діафрагмальній грижі. Та будемо застосовувати Da Vinci у видаленні пухлин нирок, передміхурової залози, злоякісних новоутворень товстої та прямої кишки, а також у гінекології та кардіохірургії.

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email: emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net

Контактні телефони:

Приймальня директора:
+38 032 252 75 90

Поліклініка доросла:
+38 032 258 11 12

Поліклініка дитяча:
+38 032 258 11 10

Контакт-центр з надання послуг:
+38 066 018 09 19,
+38 067 118 09 19