Джон Холком - всесвітньо відомий військовий хірург, “батько” сучасної військової хірургії у США, де за життя йому встановлюють пам'ятники.

Біографія Джона Холкома вражає. 

З 1985 до 2008 року Джон Холком був хірургом травматологічної реанімації та невідкладної допомоги в армії США. 1993 року в битві в Могадішо він, як хірург оперативної групи "Рейнджер" Об'єднаного Командування спеціальних операцій (JSOC), майже дві доби безупину героїчно оперував поранених. На основі цього потім був відзнятий фільм “Падіння чорного янгола”. 

Протягом 20 подальших років служби в армії США Джона Холкома вважають мозком усієї сучасної військової травматології США

Разом з тим з 2008  до 2019 року він завідував відділенням травматології та невідкладної хірургії Техаського університету, а з 2019 року є чинним професором хірургії Університету Алабами в Бірмінгемі. 

Він є доктором медицини і членом Американського коледжу хірургів (FACS). 

Джон Холком є членом Global surgical and medical support group - організації, яка від початку великої війни активно допомагає Першому медоб’єднанню Львова. Йдеться про навчання лікарів, спільне виконання оперативних втручань разом з найкращими військовими хірургами та травматологами США, допомогу із залученням коштів і пошуком партнерів по всьому світу. 

Особисто Джон Холком є великим Другом нашого медзакладу!

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook