Борис Тодуров - відомий український кардіохірург, трансплантолог, заслужений лікар, чиє ім’я назавжди увійде в історію нашої медицини. Саме він у 2000 році першим в Україні виконав пересадку серця.

Доктор медичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, лауреат Державної премії України у галузі науки та техніки, директор та натхненник створення Інституту серця - провідного кардіологічного центру України.

Починаючи з 2000 року Борис Тодуров виконав низку новаторських кардіохірургічних операцій дорослим та дітям. А у 2016 році провів революційне втручання - імплантацію механічного серця двом пацієнтам. Тоді за ці унікальні операції його навіть внесли до списку “Людина року”. 

Завдяки його надзусиллям та підтримці однодумців з команди Першого медоб’єднання Львова у 2021 році відбувся прорив у розвитку вітчизняної трансплантології. Пацієнти, які потребували донорського серця, отримали шанс на життя. 

І ми пишаємося тим, що разом із ним нині продовжуємо торувати шлях до повної трансплантаційної незалежності в Україні!

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook