Доктор медичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, лауреат Державної премії України у галузі науки та техніки, директор та натхненник створення Інституту серця - провідного кардіологічного центру України.

Починаючи з 2000 року Борис Тодуров виконав низку новаторських кардіохірургічних операцій дорослим та дітям. А у 2016 році провів революційне втручання - імплантацію механічного серця двом пацієнтам. Тоді за ці унікальні операції його навіть внесли до списку “Людина року”. 

Завдяки його надзусиллям та підтримці однодумців з команди Першого медоб’єднання Львова у 2021 році відбувся прорив у розвитку вітчизняної трансплантології. Пацієнти, які потребували донорського серця, отримали шанс на життя. 

І ми пишаємося тим, що разом із ним нині продовжуємо торувати шлях до повної трансплантаційної незалежності в Україні!

Біографія Джона Холкома вражає. 

З 1985 до 2008 року Джон Холком був хірургом травматологічної реанімації та невідкладної допомоги в армії США. 1993 року в битві в Могадішо він, як хірург оперативної групи "Рейнджер" Об'єднаного Командування спеціальних операцій (JSOC), майже дві доби безупину героїчно оперував поранених. На основі цього потім був відзнятий фільм “Падіння чорного янгола”. 

Протягом 20 подальших років служби в армії США Джона Холкома вважають мозком усієї сучасної військової травматології США

Разом з тим з 2008  до 2019 року він завідував відділенням травматології та невідкладної хірургії Техаського університету, а з 2019 року є чинним професором хірургії Університету Алабами в Бірмінгемі. 

Він є доктором медицини і членом Американського коледжу хірургів (FACS). 

Джон Холком є членом Global surgical and medical support group - організації, яка від початку великої війни активно допомагає Першому медоб’єднанню Львова. Йдеться про навчання лікарів, спільне виконання оперативних втручань разом з найкращими військовими хірургами та травматологами США, допомогу із залученням коштів і пошуком партнерів по всьому світу. 

Особисто Джон Холком є великим Другом нашого медзакладу!

За майже 30 років роботи професор Монтгомері зробив більше ДВОХ ТИСЯЧ трансплантацій. Під керівництвом Роберта Монтгомері у вересні 2021 року вперше у світі трансплантували нирку людині від свині. Це стало проривом в світі трансплантології. Наразі Роберт Монтгомері працює над тим, аби ксенотрансплантація замінила посмертну трансплантацію органів.

Професор Монтгомері знає, як це - чекати донорського органу. Він сам живе з подарованим серцем.

Після септичного шоку в Аргентині у 2017-му році він пережив сім зупинок серця та місяць пролежав у комі. Роберт каже: це стало переламним моментом не тільки в його житті, а, можливо, і в трансплантаційній науці. Адже він зрозумів - майбутнє за ксенотрансплантацією, коли не потрібно буде чекати чиєїсь смерті, щоб вижити

До Першого медоб’єднання Львова Роберт Монтгомері вперше приїхав у травні 2022 року. Він прочитав лекції для лікарів Центру трансплантології, розбирав з ними “кейси” пацієнти, а також виконав спільно кілька операції. 

Роберт Монтгомері сказав, що хоче підтримати українських лікарів та пацієнтів. Тому протягом двох років приїздив чотири рази, а також приймав команду нашого медзакладу у себе в США. 

Насамперед він допомагає з навчанням українських лікарів, а також має бажання допомогти нашій Лікарні у розбудові Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN UKRAINE).

Роберт Монтгомері є амбасадором Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN UKRAINE)

Сторінка 1 із 3

Про нас

Перше територіальне медичне об'єднання міста Львова забезпечує цілодобове надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально-діагностичного процесу пацієнтам і потерпілим.

Контакти

Наша адреса:

79059, м. Львів, вул. І. Миколайчука, 9
Email:info@1tmolviv.com

Контакт-центр з надання послуг:
0 800 333 003

Ми у соціальній мережі:
Facebook