Перше медичне об'єднання міста Львова - це якісна та комплексна медична допомога замкнутого циклу, яка відповідає викликам сьогодення! До складу об'єднання входить:

- Лікарня Святого Пантелеймона (вул.Миколайчука, 9)
- Дитяча Лікарня Святого Миколая (вул.Орлика, 4)
- Лікарня Святого Луки (вул.Навроцького, 23)
- Центр медичної реабілатації (смт Брюховичі, вул. Івасюка, 74)
  - Лікарня Святої Анни (вул Мечникова, 8)
- Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (вул. Мазепи, 25).

Лікарні Першого медоб'єднання Львова працюють 24/7 для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та при проведенні лікувально-діагностичного процесу. Для найточнішої діагностики спеціалісти мультидисциплінарної команди проводять обстеження із найчаснішим у світі обладнанням -  МРТ, КТ, апарат для ангіографії, УЗД лише експертного класу.

Наші Центри:

• Центр хірургії;
  • Центр нейрохірургії та неврології у складі відділення нейрохірургічне відділення та відділення судинної та малоінвазивної нейрохірургії і неврології;
  • Центр терапії;
  • Центр серця та судин у складі відділення кардіології та реперфузійної терапії; відділення кардіохірургії та трансплантації серця; відділення судинної хірургії та відділення інтервенційної радіології;
  • Обласний офтальмологічний травматологічний центр;
  • Центр трансплантології;
  • Центральне стерилізаційне відділення;
  • Центр естетичної медицини;
  • Міський патологоанатомічний центр з гістологічною лабораторією.
Наші Відділення:

• Відділення невідкладної медичної допомоги;
  • Відділення анестезіології з палатою інтенсивної терапії;
  • Операційне відділення;
  • Ендоскопічне відділення;
  • Відділення гінекології та патології вагітності;
  • Відділення травматології та ортопедії;
  • Відділення щелепно-лицевої хірургії, в тому числі, стоматологічний кабінет для надання допомоги у денний та нічний час;
  • Відділення діалізу та нефрології;
  • Урологічне відділення;
  • Рентгенологічне відділення, зокрема, кабінет Мамографії;
  • Відділення трансфузіології;
  • Відділення фізичної реабілітації;
  • Відділення інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації;
  • Відділення комп’ютерної томографії;
  • Діагностично–лабораторне відділення;
  • Кабінет загальної практики - сімейної медицини;
  • Спеціалізований шпиталь;
  • Психіатричне відділення;
  • Отоларингологічне відділення.
Що таке сучасна медична допомога?
Це не лише якісні медичні послуги, але й комфортні умови перебування

Чого ми прагнемо?

Неухильно стояти на варті життя та здоров’я наших пацієнтів.

Саме задля них ми щодня змінюємось: відкриваємо нові центри та відділення, закуповуємо сучасне обладнання, дбаємо про якість та комфорт для хворих. Кожен, хто до нас звертається, повинен отримати абсолютно усю необхідну та найсучаснішу допомогу від діагностики до реабілітації.

Це і є нашим пріорітетом.

Чому обирають нас?

Швидка медична допомога
Пацієнти, що поступають у приймальне відділення каретою швидкої допомоги, часто перебувають у вкрай складних станах, які можна діагностувати лише швидким та ефективним оглядом відразу кількох профільних спеціалістів. Миттєве широкопрофільне обстеження з сучасним високоточним обладнанням сьогодні дає змогу рятувати десятки життів щодня.