Відділення комп’ютерної томографії

Відділення променевої діагностики та комп’ютерної томографії забезпечує цілодобове КТ-обстеження пацієнтів.
Ком’ютерна томографія – один з найбільш точних та інформативних методів діагностики широкого спектру патологічних процесів внутрішніх органів та систем шляхом багатошарового сканування досліджуваного органу за допомогою рентгенівських променів. Лише декілька секунд – і інформація про стан органу чи системи відображається на моніторі спеціаліста.

У нашій лікарні комп’ютерна томографія виконується за допомогою сучасного мультиспірального томографа експертного класу - Philips Ingenuity CT 64, а також 128-зрізового томографа Philips нового покоління.
Image
Спеціалісти відділення виконують такі обстеження:
  • КТ та КТ-ангіографію головного та спинного мозку з 3D-візуалізацією судин (при підозрах на аневризми, порушеннях мозкового кровообігу, крововиливах тощо);
  • дослідження органів грудної порожнини, в тому числі з контрастуванням (з метою діагностики онкологічних, запальних процесів та тромбоемболії легеневих артерій відповідно);
  • дослідження органів черевної порожнини, в тому числі з контрастуванням;
  • КТ – ангіографію верхніх та нижніх кінцівок;
  • візуалізацію патологій кісткової тканини з 3D-візуалізацією;
  • візуалізацію органів сечовидільної системи;
  • онкологічний скринінг всього тіла.
Апарат володіє функцією низькодозового КТ- дослідження (Low Dose CT), при якому (у порівнянні із звичайним режимом) пацієнт піддається меншому опроміненню, проте лікар отримує вичерпну інформацію щодо стану органів грудної клітки. Метод використовується як онкоскринінг легень та дозволяє виявити перші легеневі прояви при інфікуванні COVID-19.


Завідувач відділення – Мотринець Наталя Петрівна

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м.Львів, вул. І. Миколайчука, 9
e-mail: emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net

Контатні телефони

Приймальня директора:
(032) 252-75-90

Реєстратура: (032) 258 70 70 

Контакт-центр з надання послуг:
+38 (066) 018 09 19, +38 (067) 018 09 19

Free Joomla! template by Age Themes