АТО

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2018
На Львівщині стартувала акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок»
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Майдан-АТО


«Правий сектор» Львівщини розпочинає люстрацію в державних структурах регіону.

Про це йдеться у повідомленні обласного проводу «Правого сектору», поширеному 25 лютого.

«Втеча Януковича із трону - це не перемога, а лише подолання чергової сходинки до країни нашої мрії, де усі житимуть чесно, дотримуватимуться справедливих законів та поважатимуть навколишніх людей. Зараз ми маємо провести значно складнішу роботу - очистити Львівщину від щурів, котрі на місці підтримували режим Януковича, беручи хабарі, які йшли на общак банди, покриваючи злочинців, знущаючись з простого і «безправного» населення. Наше завдання - не допустити перетасовки колоди і прогнати усіх жадібних зайд з державних структур найрізноманітніших рівнів, починаючи від сільрад і закінчуючи обласним управлінням СБУ. Ми з вами просто змушені доламати хребет цій прогнилій системі заради пам’яті Героїв ебесної Сотні», - сказано у повідомленні.

«Правий сектор» на Львівщині заявляє, що готовий займатись цією тяжкою та копіткою працею стільки часу, скільки знадобиться. Активісти закликають до співпраці журналістів, громадян, активістів, юристів та службовців усіх рангів, «котрі готові сприяти побудові Нової України».

Усіх, хто знає про злочинні дії теперішніх чи уже колишніх високопосадовців, чиновників, працівників медичної сфери, депутатів, правоохоронців, прокурорів та суддів чи інших осіб, про злочини яких має знати громада - закликають звертатися телефоном: 098 78 05 223. Або писати листи на електронну адресу: llrs2014@gmail.com

Особливо активісти «Правого сектору» просять відгукнутись журналістів-розслідувачів, котрі мають багато напрацювань у сфері викриття.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі