АТО

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2018
На Львівщині стартувала акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок»
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Майдан-АТО


Заява
від колективу львівської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги

Сьогодні наше суспільство переживає один з найскладніших моментів новітньої історії, тому медики не можуть мовчки стояти осторонь.

Події попередніх місяців та тижнів переконують, що переважна більшість наших співгромадян підтримують європейську інтеграцію України. На захист своїх прагнень вони вийшли на публічні масові акції. Ці акції проводилися мирно. Їх мирний характер підтвердив про свідому громадянську позицію учасників, щире бажання громадян покращити своє життя, перестати бути залежним від свого одіозного сусіда - Росії!

На превеликий жаль, вночі 30 листопада 2013 року із застосуванням жорстокого насильства учасники акції були вигнані з Майдану Незалежності, що викликало в суспільстві протестні настрої та справедливе обурення як більшої частини українців, так і світової спільноти. Але кому, як не нашим працівникам, які повсякденно зіштовхуються з травмованими людьми, які потерпіли від наслідків насильства, не знати про ті переживання та болі, яких зазнають самі потерпілі, їх родичі та близькі?

Ми морально засуджуємо жорстоке застосування сили будь-якими правоохоронними структурами до мирних громадян. Також ми закликаємо всіх, особливо працівників "Беркуту", командирів армійських підрозділів, у яких також є матері та діти, не допустити подальшого примноження насильства. Бо, можливо, саме цього - розгортання великого громадянського конфлікту та розколу країни, знищення нашої державності - добиваються ті сили, які за будь-яку ціну прагнуть не допустити інтеграції України з об'єднаною Європою.

Ми не знаємо, як будуть розвиватись події. Але хочемо, щоби всі знали: незалежно від того, які на нас чекають випробування, півторатисячний колектив міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги - з українським народом, що вже підтвердило перебування на Київському Майдані більше 3-х десятків працівників лікарні та фінансова допомога, яку зібрав та передав колектив лікарні для учасників мирних протестів у Києві.ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ !
СЛАВА УКРАЇНІ!
В.о.головного лікаря

Оксана Воробель
Голова профкому

Ярослав Книш
Прийнято на зборах трудового колективу
2 грудня 2013року.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі