інформація

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Інформація


Стоп інсульт


Громадська Організація "Українська Асоціація боротьби з інсультом", за підтримки Міністерства Охорони Здоров`я України, Національної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, Всесвітньої організації боротьби з інсультом (WSO). Європейської асоціації боротьби з інсультом (ESO) та ініціативи Angels до Всесвітнього Дня боротьби з інсультом (29 жовтня), проводить в Україні низку заходів в рамках освітньо-профілактичної програми "Стоп інсульт".

Україна з 2006 року приєдналася до світового суспільства в реалізації програм профілактики та запобігання судинномозковим захворюванням, і саме з того часу в Україні започатковані і проводяться заходи, які привертають увагу медичної спільноти та широких верств населення до проблеми боротьби з серцево-судинними та судинно-мозковими захворюваннями, залучають молоде покоління до здорового способу життя, агітують проти шкідливих звичок.

Заходи програми "Стоп інсульт" спрямовані на підвищення обізнаності медичної спільноти та пересічних громадян України з питань діагностики лікування та реабілітації після інсульту, факторах ризику розвитку інсульту (зокрема цукрового діабету) та заходах його профілактики.

7.10.2016 За підтримки Управління охорони здоров`я м.Львова та фармацевтичної компанії «Такеда Україна», на території ЛШМД, було організовано «відчинені кабінети лікаря», де всі охочі могли виміряти артеріальний тиск. Ті, хто за результатами обстеження потрапляв у групу ризику, відразу на місці отримували консультацію кваліфікованого лікаря.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі