інформація

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
Дізнайся свій статус: пройди тест на ВІЛ
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Інформація


Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії 2016 р.


На виконання розпорядження Львівського міського голови «Про проведення у м. Львові акції з профілактики та раннього виявлення артеріальної гіпертензії» від 29.04.2016 № 167, Плану основних організаційних заходів управління охорони здоров’я на 2016 р., наказу УОЗ ЛМР від 10.05.2016 р. № 139 «Про проведення у м. Львові акції «Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії» та з метою запобігання у мешканців міста серцево-судинним та судинно-мозковим захворюванням в КМК ЛШМД в період з 23.05.2016 до 31.05.2016 р. буде проведено акцію «Дні профілактики і раннього виявлення артеріальної гіпертензії».

Всесвітній день боротьби з артеріальною гіпертензією був ініційований у 2005 році Всесвітньою лігою боротьби із артеріальною гіпертензією, що об’єднує понад 85 організацій. У 2005 році головною темою заходів було «Усвідомлення високого артеріального тиску», в 2006 — «Лікуйтеся з метою», з акцентом на контролі пацієнтами свого артеріального тиску. У 2007 році темою Дня визначили «Здорове харчування, здоровий артеріальний тиск». З кожним роком актуальність проблеми та увага громадськості до профілактики артеріальної гіпертензії зростають.

Протягом 5 років, з 2013 по 2018 рік, темою Всесвітнього дня боротьби з артеріальної гіпертензією є «Знай свої цифри», метою якої є підвищення обізнаності пацієнтів усього світу щодо цифр свого артеріального тиску. Кожен свідомий громадянини, який дбає про своє здоровя, має можливість виміряти свій артеріальний тиск, зріст, вагу, індекс маси тіла, отримати кваліфіковані рекомендації щодо модифікації способу життя, відмови від паління, дотримання принципів раціонального харчування, зменшення маси тіла та боротьби зі стресом, а також отримати будь-яку інформацію щодо свого захворювання.

Особливо важливо взяти участь у заході здоровим людям, хто не має ніяких скарг та ніколи не вимірював артеріальний тиск. Артеріальна гіпертензія – це «мовчазний вбивця», захворювання дуже довго протікає без симптомів, та може одразу проявитися інфарктом чи інсультом з відповідними наслідками.Знайте свої цифри – забезпечте собі здорове майбутнє!

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі