Чиста лікарня безпечна для пацієнта

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | платні послуги
Cтворення сучасного навчально-наукового комплексу європейського зразка.

Інформація


Чиста лікарня безпечна для пацієнта

Разом з Асоціацією медичних сестер України Асоціація «Служба організації інфекційного контролю» (СОІК) вже впродовж багатьох років намагається змінити старі уявлення про чистоту в медичному закладі на нові, європейські. Проходить це у рамках всеукраїнського проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Проект орієнтований на створення комфортних умов для пацієнтів під час їх перебування в медичному закладі.

Здобувши статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», відділення отримує не тільки яскраву відзнаку у вигляді таблички, а й головне - безпечні умови праці, високий кредит довіри пацієнтів до медичного персоналу. Для персоналу – це додаткова відповідальність за правильне виконання функцій медичної допомоги, для пацієнта — додаткова опція безпеки перебування в даному відділенні.

Ми вітаємо медичний персонал відділення фізичної реабілітації. зі здобуттям статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Особлива подяка завідувачці відділення Лідії Майкут, сестрі медичній старшій Любові Піх, сестрі господині Галині Франчук за зусилля, які ви прикладаєте для створення комфортних та безпечних умов перебування ваших пацієнтів.

За погодженням з адміністрацією лікувального закладу Служба організації інфекційного контролю (СОІК) проводить аудит, складає протокол і надає свідоцтво у вигляді таблички та відзнаки про те, що відділення пройшло сертифікацію проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».


У чому ж суть проекту?

Мета проекту — забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних закладах України, профілактика професійного захворювання медичного персоналу, запобігання поширенню внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних закладів.

Зазначений проект регламентується відповідними наказами Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України.