«Здорове місто»: безкоштовний медогляд просто неба для львів'ян

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація
Болить живіт, відчуваєте нудоту, здуття чи інші розлади травлення? Тоді вам до нас на ендоскопічне обстеження.

Інформація


«Здорове місто»: безкоштовний медогляд просто неба для львів'ян

Звертатися до лікаря вже тоді, коли щось дуже болить – погана звичка. На професійне комплексне медичне обстеження не завжди вистачає часу. Адже треба окремо записуватися до кожного лікаря, сидіти у довгих чергах. Дбати про власне здоров’я варто завжди, бо стільки небезпечних захворювань можна оминути, коли виявити загрозу на ранній стадії! Тому кампанія «Здорове місто» «Об’єднання «Самопоміч» спільно з Управлінням охорони здоров’я Львівської міської ради організовують щорічну акцію, в рамках якої впродовж двох тижнів львів’яни зможуть перевірити стан здоров’я у наметових містечках у кожному районі міста.

З 29 травня традиційно поряд із медичними закладами у різних районах міста з’являться намети, в яких лікарі оглядатимуть усіх охочих. Кожен зможе підійти до спеціаліста, отримати консультацію чи пройти обстеження абсолютно безкоштовно. Медичні містечка розгорнуть в Брюховичах, Рудно та ще на семи локаціях у різних районах Львова.

Цьогоріч львів’ян консультуватимуть кардіолог, ендокринолог, сімейний лікар та педіатр. Також у медичному містечку буде змога виміряти артеріальний тиск, визначити індекс маси тіла, перевірити зір, виміряти рівень глюкози в крові, пройти електрокардіологічне дослідження, УЗД молочних залоз, мамографію. Крім цього, на всіх локаціях буде пункт консультування щодо вибору лікаря та підписання декларації.

Біля однієї з поліклінік буде пульсоксиметрія – це метод моніторингу насичення гемоглобіну артеріальної крові киснем. Пульсоксиметрія здійснюється за допомогою приладу пульсоксиметр. Навіть найменші збої у функціонуванні серцевої або дихальної систем можуть викликати гіпоксію, тобто брак кисню в крові, що матиме негативні наслідки для здоров’я.

Лікарі запевняють, що такі акції справді важливі, тому намагаються долучити до них якомога більше спеціалістів. Мета традиційної профілактичної акції «Здорове місто» – зберегти і покращити здоров’я львів’ян, пояснюючи, що рання діагностика хвороби і своєчасне лікування запобігає смертельним ускладненням.

Щодня «Здорове місто» працюватиме з 11:00 до 16:00 у іншій частині міста, тому охочих закликають ознайомитися із графіком та обрати найзручнішу для себе локацію. Більше уваги приділять захворюванням наймолодших. Тож 2 та 9 червня, з 09:00 до 13:00, на базі Міської дитячої лікарні (вул. Орлика, 4) проводитимуть безкоштовне обстеження дітей: УЗД внутрішніх органів, УЗД кульшових суглобів, діагностика захворювань шкіри, консультації ортопеда-травматолога, невропатолога, отоларинголога.

Усі акції триватимуть з 11:00 до 16:00. Дати та місця проведення профілактичних акцій «Здорове місто»:

29 травня – територія амбулаторії сімейної медицини 6-ї міської поліклініки, вул. Тр. Глинянський, 154
30 травня – територія Комунальної 3-ї міської поліклініки, вул. Повітряна, 99
31 травня – територія Комунальної 4-ї міської поліклініки, просп. Червоної Калини, 68
1 червня – територія поліклінічного відділення 7-ї міської клінічної лікарні смт. Брюховичі, вул. Ягідна, 8
4 червня – територія амбулаторії сімейної медицини 5-ї міської комунальної поліклініки, смт. Рудно
5 червня – територія амбулаторії сімейної медицини 1-ї міської клінічної лікарні, вул. Польова, 29
6 червня – територія амбулаторія сімейної медицини 3-ї міської клінічної лікарні, вул. Величковського, 30а
7 червня – територія амбулаторії сімейної медицини 4-ї міської клінічної лікарні, вул. Тернопільська, 9
8 червня – територія Комунальної 6-ї міської поліклініки м.Львова, вул. Медової Печери, 1