інформація

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Інформація


Дізнайся більше про ВІЛ.Зроби тест в кабінеті "Довіра"/кабінеті інфекційних захворювань поліклініки за місцем проживання.


Він тихий, безсимптомний і смертельний. СНІД прогресує та забирає життя мільйонів людей. Для цієї хвороби не важлива стать, вік і статус людини. Тож всі без винятку перебувають у групі ризику.

У світі понад 40 мільйонів людей страждають на вірус імунодефіциту, який стрімко переходить у кінцеву стадію – СНІД.

Жанна була шокована, дізнавшись, що хвора. Та жінка вдячна, що дізналась про вірус вчасно, коли їй ще можуть допомогти. В Україні щоденно реєструють майже півсотні ВІЛ-інфікованих і ще у двадцяти чотирьох осіб СНІД. Щодоби внаслідок тихого вбивці помирає здесяток. Загалом, з вірусом імунодефіциту живуть близько чверті мільйона українців.

Та щоб не говорила статистика, інфікованих куди-більше, адже чимало людей й не підозрюють, що уражені цією хворобою. Існує стереотип: заразитися можуть лише наркомани, які внутрішньовенно вводять наркотик однією голкою на всіх або ж представниці найдревнішої професії.

Та нині, статистика говорить інше. Цього року в Україні лише 27 відсотків осіб інфікувалися через введення наркотичних речовин ін’єкційним способом. А от тих, хто заразився статевим шляхом – близько шістдесяти відсотків. Нещодавно, у Львові провели акцію профілактики ВІЛ_СНІДУ: кожен охочий мав змогу пройти експрес-тест на віл-статус.

Уражених імунодефіцитом не сприймає суспільство. Їх принижують, цураються й уникають. Та за допомоги медиків, віл-позитивні можуть жити з цією хворобою десятками років. 1-го грудня відзначають всесвітній день боротьби з вірусом імунодефіциту людини. Кожному з нас варто пам’ятати: віл-інфіковані теж мають право на життя.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі