інформація

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
Дізнайся свій статус: пройди тест на ВІЛ
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Інформація


На Львівщині стартувала акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок» (9 – 23 жовтня)


На Львівщині, 9 жовтня 2017 року, розпочалася акція «Дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок». Голова облдержадміністрації Олег Синютка, директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, головний лікар Львівського онкоцентру Ігор Ковальчук, головний лікар Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру Андрій Синюта, експерт Світового Банку Олена Дорошенко та консультант субпроекту Світового Банку «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області» Христина Пак та представники ЗМІ оглянули рентгенологічний, мамографічний, УЗД та МРТ кабінети, а також радіонуклідне відділення.

Обладнання закупили в межах реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

Зокрема, акція проводиться для того, аби привернути увагу жінок до профілактичних обстежень, адже виявлення патології на ранніх стадіях позитивно впливає на процес подальшого лікування та одужання.

«Сьогодні ми маємо найсучасніші взірці обладнання, спеціалістів, їх загальна вартість навчання складає 160 тисяч доларів. Вони навчались і відвідували найкращі клініки світу. Тож сьогодні важливо щоб мешканці області та всієї України мали довіру до цього обладнання, до цих фахівців, а також довіра до того, що і діагностика, і лікування відповідає найкращим зразкам Європи», – зазначив під час брифінгу у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Загальна вартість медичного обладнання, що придбано у Львівський регіональний онкологічний центр становить 5,52 млн. доларів США.

Для покращення діагностики онкологічних захворювань у регіональному онкоцентрі зараз доступне безкоштовне обстеження на КТ, системі ОФЕКТ/КТ, флюороскопічній та рентгенографічній системах, надсучасних мамографах, зокрема із 3D томосинтезом, а також УЗД апаратах (Siemens) із функцією трьохвимірного сканування грудних залоз та апараті МРТ (GeneralElectric).

Додамо, дні профілактики патології шийки матки і грудної залози у жінок триватимуть до 23 жовтня, відтак, кожна жінка матиме змогу пройти безкоштовне обстеження, зокрема у Львівському державному онкологічному регіональному лікувально-діагностичному центрі та районних скринінгових центрах.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі