головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
Дізнайся свій статус: пройди тест на ВІЛ
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

ІІІ хірургічне відділення - центр шлунково кишкових кровотеч.


Кушнірук Олексій Ігорович
кандидат медичних наук, доцентУ 1999 р. закінчив Львівський державний медичний університет імені ДанилаГалицького. У 2001 році захистив магістерську роботу на тему: "Значення порушень моторно-евакуаторної функції кишок у патогенезі синдрому ендогенної інтоксикації у хворих із захворюваннями органів травлення". З 2001 р. – лікар-хірург відділення ендоскопічної хірургії КМКЛШМД. У 2011 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Вибір методу ендоскопічного дренування псевдокіст підшлункової залози".

У 2001-2006 р.р. пройшов практичні навчання із діагностичної та інтервенційної ендоскопії на базі відділення міждисциплінарної ендоскопії клініки Шаріте, університету Гумбольдта (м. Берлін, Німеччина), був клінічним спостерігачем у медичному центрі (Rush University Medical Center) Чиказького університету (м. Чикаго, США), був клінічним спостерігачем у медичному центрі Пітера Локхіда (м. Калгарі, Канада), пройшов курси із лапароскопічної хірургії шлунково-кишкового тракту на базі навчального хірургічного центру Альфреда Кушієрі (м. Данді, Велика Британія), стажувався із терапевтичної ендоскопії та лапароскопії за грантом Європейської Асоціації з Гастроінтестінальної Ендоскопії в Університетській Колезькій лікарні (м. Лондон, Велика Британія).

Автор 42 наукових публікацій та 4 патентів на винахід. Дійсний член Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (EAES) з 2002 року та Європейської асоціації з гастроінтестінальної ендоскопії (ESGE) з 2006 року. Хірург першої кваліфікаційної категорії, також має другу кваліфікаційну категорію з ендоскопії.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі