головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2018
Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

ІІІ хірургічне відділення - центр шлунково кишкових кровотеч.


Кушнірук Олексій Ігорович
кандидат медичних наук, асистентУ 1999 р. закінчив Львівський державний медичний університет імені Данила Галицького. У 2001 році захистив магістерську роботу на тему: "Значення порушень моторно-евакуаторної функції кишок у патогенезі синдрому ендогенної інтоксикації у хворих із захворюваннями органів травлення". З 2001 р. – лікар-хірург відділення ендоскопічної хірургії КМКЛШМД. У 2011 р. захистив кандидатську дисертацію на тему "Вибір методу ендоскопічного дренування псевдокіст підшлункової залози".

У 2001-2006 р.р. пройшов практичні навчання із діагностичної та інтервенційної ендоскопії на базі відділення міждисциплінарної ендоскопії клініки Шаріте, університету Гумбольдта (м. Берлін, Німеччина), був клінічним спостерігачем у медичному центрі (Rush University Medical Center) Чиказького університету (м. Чикаго, США), був клінічним спостерігачем у медичному центрі Пітера Локхіда (м. Калгарі, Канада), пройшов курси із лапароскопічної хірургії шлунково-кишкового тракту на базі навчального хірургічного центру Альфреда Кушієрі (м. Данді, Велика Британія), стажувався із терапевтичної ендоскопії та лапароскопії за грантом Європейської Асоціації з Гастроінтестінальної Ендоскопії в Університетській Колезькій лікарні (м. Лондон, Велика Британія).

Автор 42 наукових публікацій та 4 патентів на винахід. Дійсний член Європейської асоціації ендоскопічної хірургії (EAES) з 2002 року та Європейської асоціації з гастроінтестінальної ендоскопії (ESGE) з 2006 року. Хірург першої кваліфікаційної категорії, також має другу кваліфікаційну категорію з ендоскопії.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі