щелепно-лицева хірургія

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2018
Дні профілактики туберкульозу та хронічних захворювань органів дихання
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Відділення щелепно-лицевої хірургії


Використання найсучасніших методів лікування:

У відділенні щелепно-лицевої хірургії успішно втілено малоінвазивні оперативні втручання з використанням сучасного ендоскопічного обладнання, які дозволяють значно зменшити травматичність оперативних втручань, зменшити їх тривалість, а також покращити прогнозованість та скоротити тривалість лікування пацієнтів з травмами і захворюваннями додаткових синусів носа.

У відділенні успішно втілено та застосовується в комплексному лікуванні пацієнтів з травмами щелепно-лицевої ділянки та трійчастого нерва транскраніальна електротерапія з використанням обладнання Радіус ФТ-1, що сприяє швидкому відновленню судинної та нервової трофіки тканин в ділянках ураження, потенціює дію анальгетиків, прискорює ліквідацію больового синдрому та гострої запальної реакції, покращує самопочуття пацієнтів.

У відділенні щелепно-лицевої хірургії знайшло широке використання збагаченої тромбоцитами плазми. Використання концентрованих аутотромбоцитів — це сучасна біотехнологія й один із нових напрямків тканинної інженерії та клітинної терапії. Багата на тромбоцити плазма - це суспензія життєздатних і гемостатично активних тромбоцитів у плазмі, яку виготовляють методом центрифугування. Використання багатої на тромбоцити плазми підвищує концентрацію факторів росту, що продукуються тромбоцитами, стимулює місцевий ангіогенез, приманює недиференційовані стовбурові клітини в ділянки ушкоджень і запускає процес поділу клітин, що беруть участь у регенерації тканин. Цю методику використовують у вигляді згустка - для відновлення об’єму кісткової тканини в місцях видалення; у вигляді мембрани - для забезпечення процесів направленої регенерації; у поєднанні з іншими остеопластичними матеріалами, аутогенними трансплантантами. Використання згустка в комплексному лікуванні хворих дозволяє знизити ймовірність розвитку запальних ускладнень (на 3-4 %), скоротити терміни лікування та реабілітації (на 7-8 діб) завдяки створенню оптимальних умов для загоєння. У відділенні наявна центрифуга, розрахована на 6 вакуумних пробірок з активатором згортання крові, системи збору крові, PRF-бокс для виготовлення згустків.У відділенні наявна центрифуга, розрахована на 6 вакуумних пробірок з активатором згортання крові, системи збору крові, PRF-бокс для виготовлення згустків. У відділенні також почали впроваджувати плазмотерапію, яка широко використовується в косметології та трихології. Плазмотерапія стимулює:
- створення молодих тканин;
- відновлення обмінних процесів;
- активацію місцевого імунітету;
- поліпшення мікроциркуляції;
- нормалізацію тканинного дихання.

Покази:
- вікова атрофія шкіри;
- фотостаріння;
- гіперпігментація;
- акне і постакне;
- чутлива шкіра;
- себорейний дерматит;
- випадіння волосся;
- прискорення фізіологічного лікування патологічного рубцювання (рани, післяопераційні рубці, атрофічні, гіпертрофічні та келоїдні рубці);
- переломи кісток лицевого скелету;
- заміщення посттравматичних і післяопераційних дефектів кісткової тканини.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі