щелепно-лицева хірургія

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
Дізнайся свій статус: пройди тест на ВІЛ
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Відділення щелепно-лицевої хірургії


Використання найсучасніших методів лікування:

У відділенні щелепно-лицевої хірургії успішно втілено малоінвазивні оперативні втручання з використанням сучасного ендоскопічного обладнання, які дозволяють значно зменшити травматичність оперативних втручань, зменшити їх тривалість, а також покращити прогнозованість та скоротити тривалість лікування пацієнтів з травмами і захворюваннями додаткових синусів носа.

У відділенні успішно втілено та застосовується в комплексному лікуванні пацієнтів з травмами щелепно-лицевої ділянки та трійчастого нерва транскраніальна електротерапія з використанням обладнання Радіус ФТ-1, що сприяє швидкому відновленню судинної та нервової трофіки тканин в ділянках ураження, потенціює дію анальгетиків, прискорює ліквідацію больового синдрому та гострої запальної реакції, покращує самопочуття пацієнтів.

У відділенні щелепно-лицевої хірургії знайшло широке використання збагаченої тромбоцитами плазми. Використання концентрованих аутотромбоцитів — це сучасна біотехнологія й один із нових напрямків тканинної інженерії та клітинної терапії. Багата на тромбоцити плазма - це суспензія життєздатних і гемостатично активних тромбоцитів у плазмі, яку виготовляють методом центрифугування. Використання багатої на тромбоцити плазми підвищує концентрацію факторів росту, що продукуються тромбоцитами, стимулює місцевий ангіогенез, приманює недиференційовані стовбурові клітини в ділянки ушкоджень і запускає процес поділу клітин, що беруть участь у регенерації тканин. Цю методику використовують у вигляді згустка - для відновлення об’єму кісткової тканини в місцях видалення; у вигляді мембрани - для забезпечення процесів направленої регенерації; у поєднанні з іншими остеопластичними матеріалами, аутогенними трансплантантами. Використання згустка в комплексному лікуванні хворих дозволяє знизити ймовірність розвитку запальних ускладнень (на 3-4 %), скоротити терміни лікування та реабілітації (на 7-8 діб) завдяки створенню оптимальних умов для загоєння. У відділенні наявна центрифуга, розрахована на 6 вакуумних пробірок з активатором згортання крові, системи збору крові, PRF-бокс для виготовлення згустків.У відділенні наявна центрифуга, розрахована на 6 вакуумних пробірок з активатором згортання крові, системи збору крові, PRF-бокс для виготовлення згустків. У відділенні також почали впроваджувати плазмотерапію, яка широко використовується в косметології та трихології. Плазмотерапія стимулює:
- створення молодих тканин;
- відновлення обмінних процесів;
- активацію місцевого імунітету;
- поліпшення мікроциркуляції;
- нормалізацію тканинного дихання.

Покази:
- вікова атрофія шкіри;
- фотостаріння;
- гіперпігментація;
- акне і постакне;
- чутлива шкіра;
- себорейний дерматит;
- випадіння волосся;
- прискорення фізіологічного лікування патологічного рубцювання (рани, післяопераційні рубці, атрофічні, гіпертрофічні та келоїдні рубці);
- переломи кісток лицевого скелету;
- заміщення посттравматичних і післяопераційних дефектів кісткової тканини.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі