травмпункт

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Травмпункт


Завідувач відділення - Тонконоженко В.Б.

Контактні телефони:

(032) 258-70-01 - зав. відділом,
(032) 258-70-02 - ст. медсестра,
(032) 258-70-03


Відділення хірургічного профілю, що надає кваліфіковану амбулаторну невідкладну травматологічну допомогу в середньому 50- хворим протягом доби.

Також за одну добу в даному відділенні виконується близько 15 обробок ран різної етіології та локалізації, 20 імобілізаційних пов`язок, фіксаторів, а також виконуються закриті репозиції та вправлення звихів під місцевим та загальним знечуленням.

Також щоденно персонал травматологічного пункту, крім медичної допомоги, проводить санітарно-просвітницьку діяльність з пацієнтами, яка спрямована на профілактику ранніх та пізніх ускладнень різноманітних травм, дотримання елементарних правил безпеки життєдіяльності, дотримання санітарно-епідеміологічних норм, а саме - проведення профілактичних щеплень за показами.

Колектив:
Полторак М.С. - лікар-травматолог I категорії.
Андросюк В.А. - лікар-травматолог I категорії.
Тонконоженко В.Б. - лікар-травматолог II категорії.
Дибас П.Р. - лікар-травматолог II категорії.
Бутиль А.Я. - лікар-травматолог б/к.
Добош І.І. - лікар-травматолог б/к.

Травматологічний пункт було створено на базі КМК ЛШМД у 1984 році, завідуючим відділення був призначений Будзінський М.М. Під його керівництвом працювали такі лікарі: Зубач Б.Д., Токарський А.Ю., Нудьга М.Г., Білоус І.М. Протягом шести років на посаді завідуючого відділення також працювали Пушкар В.Я. та Голіков А.А.

З 1997 року на даній посаді працює Мокрий І.Л. З моменту відкриття даного відділення було обстежено та надано медичну допомогу близько 400 000-м хворим. Більше, ніж 150 студентів успішно працювали та опановували необхідні навики для майбутніх професій. Випускники школи "травмпункту" на даний час працюють у різних галузях спортивної та страхової медицини, проводять як амбулаторний, так і стаціонарний прийом хворих, успішно оперують як в планових, так і в ургентних умовах надання медичної допомоги, а також обіймають різноманітні керівні посади в місті Львові та за його межами.

Протягом останніх 10-ти років майже весь склад травматологічного пункту пройшов спеціалізовані курси по наданню медичної допомоги на базі Львівського регіонального навчально-тренувального центру невідкладної допомоги.

Лікарі даного відділення у пошуках нових знань регулярно відвідують науково-практичні конференції як на території України так і за її межами, обмінюються власним досвідом зі своїми колегами та спеціалістами споріднених профілів.

З 2001 по 2006 роки власними зусиллями працівників ЦТП, без залучення державних коштів, був проведений капітальний ремонт оглядової, гіпсовочної та передопераційної кімнат, повністю реконструйовано кімнату завідуючого та старшої медсестри відділу, відремонтовано та налагоджено дію вбиральної та душової кімнат для медичного персоналу.

На даний час проводиться щоденний контроль за чистотою приміщень, справністю обладнання, якістю стерильності матеріалів та інструментарію, наявністю необхідних матеріалів для повноцінного функціонування відділення.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі