ІІ травматологічне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

ІІ травматологічне відділення


Завідувач відділення - Сікліцький Віталій Володимирович

Контактні телефони:

(032) 258–72–92 ординаторська;
(032) 258–72–93 старша медсестра;

ІІ-й травматологічний відділ на 60 ліжок несе ургентну службу по місту Львову 12 діб на місяць і 3 доби планових чергувань. Робота відділу планується для обслуговування і надання ургентної травматологічної допомоги населенню міста Львова.


В різні роки у відділенні працювали лікар Оленський В.В., Голіков А.А., Панн М.Д. та працівники кафедри Олекса А.П., Яцкевич Я.П., Заблодський І.Р.

З 2001 року колектив очолює Сікліцький В.В.

У відділенні працює 10 лікарів. З них з вищою категорією - 4 лікарі, з першою категорією - 2 лікарі.

В останні роки в клініці впроваджуються сучасні технології остеосинтезу, зокрема, ендопротезування кульшового суглобу, інтрамедулярний блокуючий остеосинтез, остеосинтез пластинками з обмеженим контактом, позавогнищевий остеосинтез сучасними апаратами зовнішньої фіксації, використання полімерних пов'язок для лікування переломів.

Спеціалізацією відділення можна вважати лікування важких переломів кісток тазу за найбільш сучасними методиками світового рівня.

Нормами в наданні медичного обслуговування є такі параклінічні методи, як комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, використання електронно-оптичного перетворювача.

Найближчим часом у відділенні планується впровадження артроскопічного методу діагностики і лікування.

Лікарі відділення приймають активну участь у міжнародних та всеукраїнських з'їздах, конференціях, симпозіумах, засіданнях Львівського товариства ортопедів і травматологів - друковані праці, доповіді, тощо.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі