ІІ травматологічне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2018
Що варто знати про дифтерію
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

ІІ травматологічне відділення


Завідувач відділення - Сікліцький Віталій Володимирович

Контактні телефони:

(032) 258–72–92 ординаторська;
(032) 258–72–93 старша медсестра;

ІІ-й травматологічний відділ на 60 ліжок несе ургентну службу по місту Львову 12 діб на місяць і 3 доби планових чергувань. Робота відділу планується для обслуговування і надання ургентної травматологічної допомоги населенню міста Львова.


В різні роки у відділенні працювали лікар Оленський В.В., Голіков А.А., Панн М.Д. та працівники кафедри Олекса А.П., Яцкевич Я.П., Заблодський І.Р.

З 2001 року колектив очолює Сікліцький В.В.

У відділенні працює 10 лікарів. З них з вищою категорією - 4 лікарі, з першою категорією - 2 лікарі.

В останні роки в клініці впроваджуються сучасні технології остеосинтезу, зокрема, ендопротезування кульшового суглобу, інтрамедулярний блокуючий остеосинтез, остеосинтез пластинками з обмеженим контактом, позавогнищевий остеосинтез сучасними апаратами зовнішньої фіксації, використання полімерних пов'язок для лікування переломів.

Спеціалізацією відділення можна вважати лікування важких переломів кісток тазу за найбільш сучасними методиками світового рівня.

Нормами в наданні медичного обслуговування є такі параклінічні методи, як комп'ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, використання електронно-оптичного перетворювача.

Найближчим часом у відділенні планується впровадження артроскопічного методу діагностики і лікування.

Лікарі відділення приймають активну участь у міжнародних та всеукраїнських з'їздах, конференціях, симпозіумах, засіданнях Львівського товариства ортопедів і травматологів - друковані праці, доповіді, тощо.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі