aнестезіолого-реанімаційне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Анестезіолого-реанімаційне відділення


Завідувач відділення - Біда Зоряна Андріївна

лікар-анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії.

Завідувач відділення Біда З.А. нагороджена орденом "За заслуги" ІІІ ст.


Лікар Діжак Л.Я. нагороджена медаллю "За заслуги"

У відділенні анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії працює 37 лікарів, з них 12 - вищої категорії, 13 - першої, 7 - другої, 5 - лікарі-спеціалісти.

Середній медичний персонал відділення налічує 30 медичних сестер-анестезистів і 46 медичних сестер палати інтенсивної терапії. Молодший медичний персонал налічує 20 молодших медичних сестер.

Наше відділення є клінічною базою кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.

Працівники відділення цілодобово здійснюють анестезіологічне забезпечення операційних втручань та діагностичних маніпуляцій.

Профіль операцій охоплює загальну хірургію, гінекологію, урологію, нейрохірургію, травматологію, ендоскопічну та ендоваскулярну хірургію.

Ургентна цілодобова анестезіологічна бригада здійснює найширший спектр невідкладного анестезіологічного забезпечення, зокрема, при ізольованій та поєднаній травмі, невідкладних хірургічних захворюваннях і гострих порушеннях мозкового кровообігу.

У нашому відділенні накопичено найбільший серед лікувальних закладів області досвід застосування регіонарних методів анестезії, анестезії у нейрохірургії та анестезії при поєднаній травмі. Анестезія проводиться сучасними наркозними апаратами Leon.

Палати інтенсивної терапії відділення на 1 і 2 поверхах лікарні розгорнуті на 20 ліжках, із них 12 - у "чистому" блоці і 8 - у центрі гнійно-септичної патології.

За рік у відділенні лікується близько 2000 пацієнтів. Основні напрямки нашої роботи - це лікування пацієнтів із тяжкими черепно-мозковими та поєднаними травмами, гострими порушеннями мозкового кровообігу, шлунково-кишковими кровотечами, цукровим діабетом у стадії декомпенсації, гострим панкреатитом тяжкого перебігу, інтоксикаціями різного генезу, ургентною хірургічною патологією, тяжкою пневмонією.

У відділенні накопичений найбільший у області досвід інтенсивної терапії важких черепно-мозкових і торакоабдомінальних травм із пролонгованою штучною вентиляцією легень.

В умовах нашого відділення отримують інтенсивну терапію пацієнти центру торакоабдомінальної травми, центру лікування гострого панкреатиту, центру лікування і профілактики шлунково-кишкових кровотеч, центру гнійної хірургічної патології, центру судинної патології головного мозку.

У палатах відділення інтенсивної функціонує централізована система моніторингу на 12 станцій. Інтенсивна респіраторна терапія проводиться апаратами штучної вентиляції легень високого класу Newport, Draeger Carina, iVent.

Спільно з працівниками кафедри анестезіології та інтенсивної терапії у відділенні впроваджуються новітні методики моніторингу, інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення:

Вперше у Львівській області налагоджено постійне вимірювання внутрішньочерепного тиску в пацієнтів із черепно-мозковою травмою, гострими порушеннями мозкового кровообігу і пухлинами головного мозку.

Запроваджено неінвазивну штучну вентиляцію легень при позашпитальній пневмонії, бронхіальній астмі та хронічних обструктивних захворюваннях легень.

Працівниками відділення виконуються три дисертації на здобуття вченого ступеня кандидата медичних наук.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі