приймальне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | майдан-АТО | інформація | звіти | бюджет 2017
Дізнайся більше про ВІЛ.Зроби тест в кабінеті "Довіра"/кабінеті інфекційних захворювань поліклініки за місцем проживання.
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Приймальне відділення


Завідувач відділення - Мельник Ірина Валеріївна

Контактні телефони:

(032) 258-70-11 зав. відділенням;
(032) 258-70-12 ординаторська;
(032) 258-70-13 старша медсестра;
(032) 258-70-14, (032) 252-70-11 реєстратура

Цілодобове приймальне відділення є структурним підрозділом багатопрофільної лікарні швидкої медичної допомоги. Призначене для прийому хворих та постраждалих, що потребують кваліфікованого обстеження та лікування в умовах стаціонару.


Приймальне відділення - це візитна картка лікарні. Протягом року у приймальне відділення звертаються біля 37 тисяч пацієнтів, 29 тисяч з них госпіталізуються, 8-ми тисячам надається амбулаторна допомога, в середньому за добу госпіталізується 100 - 150 пацієнтів.

Основними завданнями відділення є прийом, лікарський огляд, проведення клінічних обстежень хворих, надання хворим та потерпілим невідкладної медичної допомоги, реєстрація, виписування супроводжуючих документів на хворого у профільне відділення. Для забезпечення надання хворим своєчасної невідкладної меддопомоги у приймальному відділенні встановлені цілодобові чергування лікаря-терапевта, лікаря-хірурга, середнього та молодшого персоналу.

Вже більше 15 років, як приймальним відділенням керує Мельник Ірина Валеріївна, лікар вищої категорії з багатогалузевою медичною компетенцією та організаторськими здібностями. Нагороджена почесною грамотою від Львівської облдержадміністрації за значний особистий внесок у надання висококваліфікованої медичної допомоги під час трагедії на летовищі "Скнилів", Подякою від мера міста, Грамотами за активну участь в організації медичних ралі , за багаторічну сумлінну працю у справі збереження життя і здоров'я мешканців міста Львова, фахові знання, відданість справі та активну громадську позицію.

Приймальне відділення КМКЛШМД
Колектив приймального відділення нараховує 89 осіб.

Працюють 6 лікарів терапевтів, великий колектив медсестер та молодших медсестер. Лікарі: Крупчук Тетяна Юріївна, Черевко Микола Васильович, Єсип Лілія Петрівна мають вищу категорію, лікар Заярнюк Ірина Антонівна має першу категорію, Романчак Зоряна Петрівна - II категорію.

Медперсонал відділення постійно оновлюється молодими кадрами, відповідно проводяться заняття, семінари, конференції для підвищення кваліфікації лікарів, медсестер та молодших медсестер.

Наше відділення розпочиналось з лікарні, що розташована на вулиці Джамбула, першою старшою медсестрою була тепер головна медсестра КМК ЛШМД Борсук Іванна Іванівна, сестрою господинею - Губаль Дарія Михайлівна. Медсестри етерани праці - Тягло Марія Василівна, Глушко Анна Юріївна, Рубаха Катерина Михайлівна, Уніят Олена Олександрівна.

Колектив приймального відділення приймає участь і організовує суспільні заходи: свята Маланки, конкурси на кращу медсестру, конкурс пасок на Великдень, спільні конференції, семінари, тренінги.

10 років тому у приймальному відділенні проведена реорганізація та реконструкція завдяки внеску швейцарського громадянина, ієромонаха отця Роберта Готца, який є почесним громадянином міста Львова, впроваджена також на кошти о.Роберта Готца комп'ютерна програма "Приймальне відділення", яка працює і в теперішній час.

У приймальному відділенні для діагностичного процесу є всі можливості: працює клінічна лабораторія, ургентним хворим знімається електрокардіограма, є кабінет ультрасонографії, гнійна перев'язочна, палата невідкладної допомоги, забезпечуються виклики всіх необхідних консультантів та вузьких спеціалістів, є можливість рентгенологічного обстеження хворих, в тому числі і комп'ютерна томографія, коронарографія.

З листопада 2008 року завдяки міській владі, управлінню охорони здоров'я з'явився новий сучасний проект приймального відділення. Розпочались будівельні роботи по реконструкції і у грудні 2009 року відбулось відкриття першої черги майбутнього відділення невідкладної меддопомоги, яке створюється згідно медичного завдання затвердженого Міністром охорони здоров'я України на базі приймального відділення, т.я. КМКЛШМД є одною з базових лікарень під час проведення чемпіонату по футболу Євро 2012.

Головним завданням проекту є відповідність відділення сучасним вимогам надання екстреної меддопомоги. Приймальне відділення, а в майбутньому відділення невідкладної медичної допомоги - це консультативно-діагностичний та лікувальний відділ.

За допомогою спонсора - Західного ГРУ ПАТ КБ "Приватбанк" та МУОЗ м.Львова в рамках співпраці отримано по 2 комплекти медичного одягу на весь персонал відділення.

На фото : молодші сестри приймального відділення.

На фото :зав.приймальним відділенням Мельник І.В., лікар Крупчук Т.Ю. та медсестри відділення Савчин О., Граб О., Магеровська Н.

У своїй роботі приймальне відділення стикається з рядом труднощів, властивих всій лікарні, але колектив відділення має задуми по покращенню матеріально-технічного забезпечення, лікувальної роботи, які спільними зусиллями всіх працюючих будуть втілюватись в життя.

Ми відкриті для співпраці, допомоги, обміну досвідом з усіма медичними та немедичними організаціями. Приймальне відділення КМК ЛШМД і надалі буде виконувати основне своє завдання - надання невідкладної медичної допомоги та госпіталізацію хворих і потерпілих у лікарню.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі