приймальне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | майдан-АТО | інформація | звіти | бюджет 2018
Сучасна діагностика і лікування.
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Приймальне відділення


Завідувач відділення - Мельник Ірина Валеріївна

Контактні телефони:

(032) 258-70-11 зав. відділенням;
(032) 258-70-12 ординаторська;
(032) 258-70-13 старша медсестра;
(032) 258-70-14, (032) 252-70-11 реєстратура

Цілодобове приймальне відділення є структурним підрозділом багатопрофільної лікарні швидкої медичної допомоги. Призначене для прийому хворих та постраждалих, що потребують кваліфікованого обстеження та лікування в умовах стаціонару.


Приймальне відділення - це візитна картка лікарні. Протягом року у приймальне відділення звертаються біля 37 тисяч пацієнтів, 29 тисяч з них госпіталізуються, 8-ми тисячам надається амбулаторна допомога, в середньому за добу госпіталізується 100 - 150 пацієнтів.

Основними завданнями відділення є прийом, лікарський огляд, проведення клінічних обстежень хворих, надання хворим та потерпілим невідкладної медичної допомоги, реєстрація, виписування супроводжуючих документів на хворого у профільне відділення. Для забезпечення надання хворим своєчасної невідкладної меддопомоги у приймальному відділенні встановлені цілодобові чергування лікаря-терапевта, лікаря-хірурга, середнього та молодшого персоналу.

Вже більше 15 років, як приймальним відділенням керує Мельник Ірина Валеріївна, лікар вищої категорії з багатогалузевою медичною компетенцією та організаторськими здібностями. Нагороджена почесною грамотою від Львівської облдержадміністрації за значний особистий внесок у надання висококваліфікованої медичної допомоги під час трагедії на летовищі "Скнилів", Подякою від мера міста, Грамотами за активну участь в організації медичних ралі , за багаторічну сумлінну працю у справі збереження життя і здоров'я мешканців міста Львова, фахові знання, відданість справі та активну громадську позицію.

Приймальне відділення КМКЛШМД
Колектив приймального відділення нараховує 89 осіб.

Працюють 6 лікарів терапевтів, великий колектив медсестер та молодших медсестер. Лікарі: Крупчук Тетяна Юріївна, Черевко Микола Васильович, Єсип Лілія Петрівна мають вищу категорію, лікар Заярнюк Ірина Антонівна має першу категорію, Романчак Зоряна Петрівна - II категорію.

Медперсонал відділення постійно оновлюється молодими кадрами, відповідно проводяться заняття, семінари, конференції для підвищення кваліфікації лікарів, медсестер та молодших медсестер.

Наше відділення розпочиналось з лікарні, що розташована на вулиці Джамбула, першою старшою медсестрою була тепер головна медсестра КМК ЛШМД Борсук Іванна Іванівна, сестрою господинею - Губаль Дарія Михайлівна. Медсестри етерани праці - Тягло Марія Василівна, Глушко Анна Юріївна, Рубаха Катерина Михайлівна, Уніят Олена Олександрівна.

Колектив приймального відділення приймає участь і організовує суспільні заходи: свята Маланки, конкурси на кращу медсестру, конкурс пасок на Великдень, спільні конференції, семінари, тренінги.

10 років тому у приймальному відділенні проведена реорганізація та реконструкція завдяки внеску швейцарського громадянина, ієромонаха отця Роберта Готца, який є почесним громадянином міста Львова, впроваджена також на кошти о.Роберта Готца комп'ютерна програма "Приймальне відділення", яка працює і в теперішній час.

У приймальному відділенні для діагностичного процесу є всі можливості: працює клінічна лабораторія, ургентним хворим знімається електрокардіограма, є кабінет ультрасонографії, гнійна перев'язочна, палата невідкладної допомоги, забезпечуються виклики всіх необхідних консультантів та вузьких спеціалістів, є можливість рентгенологічного обстеження хворих, в тому числі і комп'ютерна томографія, коронарографія.

З листопада 2008 року завдяки міській владі, управлінню охорони здоров'я з'явився новий сучасний проект приймального відділення. Розпочались будівельні роботи по реконструкції і у грудні 2009 року відбулось відкриття першої черги майбутнього відділення невідкладної меддопомоги, яке створюється згідно медичного завдання затвердженого Міністром охорони здоров'я України на базі приймального відділення, т.я. КМКЛШМД є одною з базових лікарень під час проведення чемпіонату по футболу Євро 2012.

Головним завданням проекту є відповідність відділення сучасним вимогам надання екстреної меддопомоги. Приймальне відділення, а в майбутньому відділення невідкладної медичної допомоги - це консультативно-діагностичний та лікувальний відділ.

За допомогою спонсора - Західного ГРУ ПАТ КБ "Приватбанк" та МУОЗ м.Львова в рамках співпраці отримано по 2 комплекти медичного одягу на весь персонал відділення.

На фото : молодші сестри приймального відділення.

На фото :зав.приймальним відділенням Мельник І.В., лікар Крупчук Т.Ю. та медсестри відділення Савчин О., Граб О., Магеровська Н.

У своїй роботі приймальне відділення стикається з рядом труднощів, властивих всій лікарні, але колектив відділення має задуми по покращенню матеріально-технічного забезпечення, лікувальної роботи, які спільними зусиллями всіх працюючих будуть втілюватись в життя.

Ми відкриті для співпраці, допомоги, обміну досвідом з усіма медичними та немедичними організаціями. Приймальне відділення КМК ЛШМД і надалі буде виконувати основне своє завдання - надання невідкладної медичної допомоги та госпіталізацію хворих і потерпілих у лікарню.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі