приймальне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2018
Що варто знати про дифтерію
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Приймальне відділення


Завідувач відділення - Мельник Ірина Валеріївна

Контактні телефони:

(032) 258-70-14 довідка
(032) 252-70-11 реєстратура
(032) 258-70-11 зав. відділенням;
(032) 258-70-12 ординаторська;
(032) 258-70-13 старша медсестра;

Цілодобове приймальне відділення є структурним підрозділом багатопрофільної лікарні швидкої медичної допомоги. Призначене для прийому хворих та постраждалих, що потребують кваліфікованого обстеження та лікування в умовах стаціонару.


Приймальне відділення - це візитна картка лікарні. Упродовж року у приймальне відділення звертаються біля 47 тисяч пацієнтів, 34 тисяч з них госпіталізуються, 12-ти тисячам надається амбулаторна допомога, за добу може бути надана допомога до 200 пацієнтам.

Основними завданнями відділення є прийом, лікарський огляд, проведення клінічних обстежень хворих, надання хворим та потерпілим невідкладної медичної допомоги, реєстрація, виписування супроводжуючих документів на хворого у профільне відділення. Для забезпечення надання хворим своєчасної невідкладної меддопомоги у приймальному відділенні встановлені цілодобові чергування бригад лікарів з відділень лікарні.

Вже більше 20 років, як приймальним відділенням керує Мельник Ірина Валеріївна, лікар вищої категорії з багатогалузевою медичною компетенцією та організаторськими здібностями. Нагороджена почесною грамотою від Львівської облдержадміністрації за значний особистий внесок у надання висококваліфікованої медичної допомоги під час трагедії на летовищі "Скнилів", Подякою від мера міста, Грамотами за активну участь в організації медичних ралі , за багаторічну сумлінну працю у справі збереження життя і здоров'я мешканців міста Львова, фахові знання, відданість справі та активну громадську позицію.

Приймальне відділення КЛШМД

Колектив приймального відділення нараховує 81 особу. Працюють 7 лікарів терапевтів, великий колектив медсестер та молодших медсестер. Лікарі: Крупчук Тетяна Юріївна, Черевко Микола Васильович, Єсип Лілія Петрівна, Заярнюк Ірина Антонівна мають вищу категорію, Стрекаліна Юлія Ігорівна - II категорію, Фуртак Соломія Юріївна - молодий спеціалст.

Медперсонал відділення постійно оновлюється молодими кадрами, відповідно проводяться заняття, семінари, конференції для підвищення кваліфікації лікарів, медсестер та молодших медсестер. На чолі колективу медичних сестер, а це 29 фізичних осіб, 39 молодших медичних сестер та 4 медреєстратора стоїть старша медична сестра Пінчук Олена Іванівна - медсестра вищої кваліфікаційної категорії, яка є резервом головної медсестри лікарні та входить у Раду медсестер установи.

Наше відділення розпочиналось з лікарні, що розташована на вулиці Джамбула, першою старшою медсестрою була Борсук Іванна Іванівна, сестрою господинею - Губаль Дарія Михайлівна.

Колектив приймального відділення приймає участь і організовує суспільні заходи, спільні конференції, семінари, тренінги.

10 років тому у приймальному відділенні проведена реорганізація та реконструкція завдяки внеску швейцарського громадянина, ієромонаха отця Роберта Готца, який є почесним громадянином міста Львова, впроваджена також на кошти о.Роберта Готца.

У приймальному відділенні для діагностичного процесу є всі можливості: працює клінічна лабораторія, ургентним хворим знімається електрокардіограма, є кабінет ультрасонографії, гнійна перев'язочна, палата невідкладної допомоги, забезпечуються виклики всіх необхідних консультантів та вузьких спеціалістів, є можливість рентгенологічного обстеження хворих, в тому числі і комп'ютерна томографія, коронарографія.

З листопада 2008 року завдяки міській владі, управлінню охорони здоров'я з'явився новий сучасний проект приймального відділення. Розпочались будівельні роботи по реконструкції і у грудні 2009 року відбулось відкриття першої черги майбутнього відділення невідкладної меддопомоги, яке створюється згідно медичного завдання затвердженого Міністром охорони здоров'я України на базі приймального відділення, т.я. КМКЛШМД є одною з базових лікарень під час проведення чемпіонату по футболу Євро 2012.

Головним завданням проекту є відповідність відділення сучасним вимогам надання екстреної меддопомоги. Приймальне відділення, а в майбутньому відділення невідкладної медичної допомоги - це консультативно-діагностичний та лікувальний відділ.

За допомогою спонсора - Західного ГРУ ПАТ КБ "Приватбанк" та МУОЗ м.Львова в рамках співпраці отримано по 2 комплекти медичного одягу на весь персонал відділення.

На фото : молодші сестри приймального відділення.

На фото :зав.приймальним відділенням Мельник І.В., лікар Крупчук Т.Ю. та медсестри відділення Савчин О., Граб О., Магеровська Н.

У своїй роботі приймальне відділення стикається з рядом труднощів, властивих всій лікарні, але колектив відділення має задуми по покращенню матеріально-технічного забезпечення, лікувальної роботи, які спільними зусиллями всіх працюючих будуть втілюватись в життя.

Ми відкриті для співпраці, допомоги, обміну досвідом з усіма медичними та немедичними організаціями. Приймальне відділення КЛШМД і надалі буде виконувати основне своє завдання - надання невідкладної медичної допомоги та госпіталізацію хворих і потерпілих у лікарню.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі