офтальмологічне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2018
Що варто знати про дифтерію
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Офтальмологічне відділення


Завідувач відділення - Сарахман М.М.

Контактні телефони:

(032) (032) 258-71-91

У відділенні працює 12 лікарів, 8 з яких мають вищу категорію.

Офтальмологічне відділення - єдине відділення (на 40 ліжок), яке цілодобово надає невідкладну допомогу жителям міста Львова і області з травмою ока та іншими гострими захворюваннями. На базі відділення функціонує обласний офтальмологічний травматологічний центр.

Виконує функції обласного організаційно-методичного центру. За 2007 рік проліковано 1750 пацієнтів, проведено 1150 операцій.

Лікарня має тісний зв'язок з кафедрою офтальмології ЛНМУ (зав.каф. - доц.Гудзь А.С.), що позитивно впливає на якість лікувально-діагностичного процесу та розвиток науки і практики даної галузі.

Хірургічний профіль відділення обумовлює велику кількість оперативних втручань на мікрохірургічному рівні з використанням сучасних технологій (іридопластика, факоемульсифікація з імплантацією інтраокулярної лінзи (ІОЛ), підшивання лінзи з одномоментною пластикою райдужки, використання внутрішньокапсульних кілець при підвивихах кришталика, антиглаукоматозні операції нових модифікацій, кератопластика, вітректомія, біологічне покриття рогівки).

У відділенні використовують нові фізіотерапевтичні засоби (електростимуляція зорового нерву фосфеном, електроелімінація, лазертерапія, озонотерапія, магнітотерапія), проводиться ендовітреальне введення антибіотиків при ендофтальмітах.
Для визначення сили ІОЛ використовується імерсійний метод біометрії.
В палатах створені всі умови для комфортного перебування пацієнтів.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі