офтальмологічне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Офтальмологічне відділення


Завідувач відділення - Сарахман М.М.

Контактні телефони:

(032) (032) 258-71-91

У відділенні працює 12 лікарів, 8 з яких мають вищу категорію.

Офтальмологічне відділення - єдине відділення (на 40 ліжок), яке цілодобово надає невідкладну допомогу жителям міста Львова і області з травмою ока та іншими гострими захворюваннями. На базі відділення функціонує обласний офтальмологічний травматологічний центр.

Виконує функції обласного організаційно-методичного центру. За 2007 рік проліковано 1750 пацієнтів, проведено 1150 операцій.

Лікарня має тісний зв'язок з кафедрою офтальмології ЛНМУ (зав.каф. - доц.Гудзь А.С.), що позитивно впливає на якість лікувально-діагностичного процесу та розвиток науки і практики даної галузі.

Хірургічний профіль відділення обумовлює велику кількість оперативних втручань на мікрохірургічному рівні з використанням сучасних технологій (іридопластика, факоемульсифікація з імплантацією інтраокулярної лінзи (ІОЛ), підшивання лінзи з одномоментною пластикою райдужки, використання внутрішньокапсульних кілець при підвивихах кришталика, антиглаукоматозні операції нових модифікацій, кератопластика, вітректомія, біологічне покриття рогівки).

У відділенні використовують нові фізіотерапевтичні засоби (електростимуляція зорового нерву фосфеном, електроелімінація, лазертерапія, озонотерапія, магнітотерапія), проводиться ендовітреальне введення антибіотиків при ендофтальмітах.
Для визначення сили ІОЛ використовується імерсійний метод біометрії.
В палатах створені всі умови для комфортного перебування пацієнтів.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі