ІІ неврологічне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

ІІ неврологічне відділення


Завідувач відділення - Пришляк Галина Михайлівна

Контактні телефони:

(032) 258-71-21 зав. відділенням;
(032) 258-71-22 ординаторська;
(032) 258-71-24 блок інтенсивної терапії;


Неврологічне відділення для хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу є структурним підрозділом Львівської комунальної клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Відділення розгорнуто на 2-му поверсі лівого крила лікарні на 70 ліжок. Відділення круглодобово надає кваліфіковану невідкладну спеціалізовану допомогу хворим з гострим порушенням мозкового кровообігу.

У відділенні працює 60 працівників, з них 14 лікарів:
Багрін Володимир Євгенович, невропатолог по наданню ургентної допомоги, вища категорія.
Бучак Оксана Богданівна, невропатолог по наданню ургентної допомоги, сертифікат.
Гевяк Орест Мирославович, невропатолог, кандидат медичних наук, вища категорія.
Григоренко Віталій Володимирович, невропатолог, вища категорія.
Гурій Олег Едуардович невропатолог, вища категорія.
Католик Олександр Павлович, невропатолог, вища категорія.
Корда Маркіян Богданович, невропатолог по надання ургентної допомоги, 1-ша категорія.
Лунь Назар Ярославович, невропатолог по наданню ургентної допомоги, 1-ша категорія.
Маркович Ганна Михайлівна, невропатолог по наданню ургентної допомоги, 1-ша категорія.
Паланиця Оксана Ігорівна, невропатолог по наданню ургентної допомоги, сертифікат.
Прокопенко Наталя Артемівна, невропатолог по наданню ургентної допомоги, 1-ша категорія.
Юркевич Ірина Василівна, невропатолог по наданню ургентної допомоги, 1-ша категорія.
Юрчак Роман Миронович, невропатолог по наданню ургентної допомоги, 1-ша категорія.
Содомора С.А., психотерапевт.

У відділення госпіталізуються хворі з гострою неврологічною патологією судин головного мозку, хронічною цереброваскулярною патологіє, що доставляються бригадами швидкої допомоги, скеровуються поліклініками міста та переводяться з інших відділень лікарні з усіх районів міста Львова та усім пацієнтам, що звернулись за допомогою.

Історія неврологічної допомоги в лікарні швидкої допомоги починається з 1982 року, коли на базі КМК ЛШМД було створено друге неврологічне відділення, яке очолила невропатолог вищої категорії Кушка В.В. У 2002 році віділення було надано статус спеціалізованого відділення для хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу.

З 2004 року у другому неврологічному відділенні проведена реконструкція відділення із створенням блоку інтенсивної терапії на 6 ліжок завдяки внеску швейцарського громадянина, ієромонаха отця Роберта Готца, який є почесним громадянином міста Львова.

У складі відділення функціонує блок інтенсивної терапії, де кваліфіковані лікарі-невропатологи надають невідкладну медичну допомогу хворим з цереброваскулярними захворюваннями.

У відділенні працювали такі невропатологи як Цворн Л.Н., Барский В.Д., Глазов. З 1982 - 1996 р.р. відділення очолював к.м.н. Гевяк О.М., з 1994-2009 р.р.-Григоренко В.В.

На базі відділення працює кафедра нейрохірургії та неврології Львівського Національного медичного університету імені Данила Галицького. Між лікарями відділення та працівниками кафедри налагоджена тісна співпраця, яка дозволяє надававати спеціалізовану допомогу населенню міста та області

Лікарський колектив бере участь у розробці та впровадженні нових методів діагностики та лікування хворих.

У відділенні щорічно надається допомога більше 2200 хворим з гострим порушенням мозкового кровообігу, накопичено величезний досвід лікування невідкладних станів в судинній неврології, усі лікарі володіють технікою люмбальної пункції, більшість з них пройшли курси по інтенсивній терапії та реанімації

З січня 2008р. У КМК ЛШМД функціонує відділення інтервенційної радіології, оснащене сучасним агіографічним комплексом, що дало можливість сучасної діагностики та лікування хворим з ГПМК.

З 2009 року у відділенні, єдиному у Львівській області, успішно впроваджено та проводиться тромболітична терапія хворим з ішемічними інсультами.

В 2010 році у відділенні відкрито сучасний кабінет дуплексного сканування судин голови (контактний тел. 2587-125), кабінет електроенцефалографії.

Лікарі відділення активно відвідують конференції та конгреси присвячені патології нервової системи, що відбуваються як в Україні так і закордоном. Постійно впроваджують нові методи та методики лікування неврологічних хвороб.

На базі 2-го неврологічного відділення функціонує центр ранньої реабілітації для хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу, де впроваджуються сучасні методи реабілітації хворих з неврологічними дефіцитами, працюють чотири реабілітологи.

Відділення здійснює цілодобовий прийом хворих з гострим порушенням мозкового кровообігу.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі