І неврологічне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

І неврологічне відділення


Завідувач відділення - Саноцький Мар'ян Євгенович

Контактні телефони:

032) 258-71-11-завідуючий відділенням;
(032) 258-71-12- ординаторська

Лікарі відділення:
Тихий Володимир Васильович - лікар-ординатор, вища категорія
Головин Андрій Романович - лікар-ординатор, 1- категорія
Пуцило Оксана Володимирівна - лікар-ординатор, 1- категорія


Відділення розгорнуте на 50 ліжок.

Надання допомоги проводиться цілодобово, 7 днів на тиждень.

У відділення госпіталізуються хворі з гострою периферичною неврологічною патологією, больовими синдромами, гострою і хронічною цереброваскулярною патологією. Робота у відділенні проводиться, як з ургентними так і з плановими пацієнтами, що доставляються бригадами швидкої допомоги, скеровуються поліклініками міста та переводяться з інших відділень лікарні.

Ургентних хворих відділення приймає з усіх районів міста Львова та частини сіл Пустомитівського району, смт. Брюхович.

На вільні місця в порядку черги госпіталізуються планові пацієнти з зони обслуговування лікарні( 1, 2, 3, 4, міські поліклініки). В середньому за рік у відділенні лікується і обстежується близько 1800- 1900 пацієнтів. Середній ліжко-день становить близько 10-11 л/д. Летальність коливається в межах 0,4- 0,5%.

У відділенні працюють три лікарі- ординатори і зав.відділенням. Навантаження між лікарями розподілено рівномірно. Всі лікарі володіють технікою лікувальних блокад, акупунктурою, мануальною терапією.

В 2008 році в штат 1-го неврологічного відділення було введено лікаря-вертебролога, що займається проблемами хребта, мануальною терапією. Окрім цього на базі відділення розгорнуто кафедру неврології та нейрохірургії факультету післядипломної о світи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, працівниками якого є доцент д.м.н. Паєнок А.В., асистент к.м.н. Олексюк-Нехамес А.Г., асистент Яворська Н.П.

Працівники кафедри проводять лікувальну роботу в 1-му неврологічному відділенні, мають 2-3 ургентних чергування на місяць. На базі кафедри проводяться обстеження методом електронейроміографії хворих з різними формами периферійних захворювань нервової системи, а також транскраніальна допплерографія магістральних судин головного мозку.

Щосереди у відділенні проводиться обхід зав.відділенням, доцентом кафедри та лікарів. Після обходу проводиться розбір неясних і важких хворих, обговорюється тактика їх лікування і обстеження, планується робота на наступний тиждень.

У відділенні активно займаються питанням лікування, діагностики різних захворювань периферичної нервової системи, больовими синдромами.

Лікарі відділення активно відвідують конференції та конгреси присвячені патології нервової системи, що відбуваються як в Україні так і закордоном.

Постійно впроваджують нові методи та методики лікування неврологічних хвороб. Зокрема в 2008 році в роботу відділення, на основі 5-ти раціоналізаторських пропозицій впроваджено наступні методики діагностики:
1.Діагностика порушень мікроциркуляції у хворих з енцефалопатіями різного ґенезу.
2.Кількісно-якісна оцінка психоемоційних змін у хворих з ранньою атеросклеротичною, гіпертензійною, гіпоглікемічною, клімактеричною, печінковою, післятравматичною та токсичною енцефалопатіями за допомогою багатофакторного опитування особистості.
3.Діагностика токсичної енцефалопатії методом транскраніальної допплерографії.
4.Диференційна діагностика атеросклеротичної та гіпертонічної енцефалопатії методом транскраніальної допплерографії.
5.Діагностика ендогенної інтоксикації у хворих з апалічною, гіпоглікемічною, печінковою, клімактеричною та токсичною енцефалопатіями шляхом визначення середніх молекул у сироватці крові.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі