гіпербаричної оксигенації

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Відділення інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації


Завідувач відділення - Сергієнко Ольга Миронівна

Контактні телефони:

(032) 258-72-29 зав. відділенням;
(032) 258-72-14 барозали;


Кадри:
Зав.відділення - Сергієнко Ольга Миронівна, лікар анестезіолог вищої кваліфікаційної категорії, озонотерапевт.
Лікар-анестезіолог другої кваліфікаційної категорії - Кузьма Юлія Ігорівна
Ст.медична сестра, бакалавр медицини Пікулик Надія Михайлівна
Медичні сестри-анестезистки вищої кваліфікаційної категорії: Добровольська Г.Я., Боднар Ж.С., Вітинська М.А.

В 2010 році, в зв'язку з реконструкцією першого поверху лікарні, відділення ІТ ГБО переведено в нове приміщення, де зроблено капітальний ремонт згідно всіх вимог техніки безпеки і яке обладнано двома новими барокамерами типу БЛКС-303МК з вмонтованими системами моніторинг-контролю за станом середовища та пацієнта в середині барокамери.

Проблема недостатньої кількості кисню в тканинах організму характерна для різноманітних патологічних станів.

Їх прикладом є отруєння чадним газом, тромбоз кровоносних судин, захворювання капілярів, інфіковані та хронічні рани на фоні цукрового діабету, ішемічна хвороба серця та головного мозку, сповільнена консолідація переломів кісток та ін.

ГБО зарекомендувала себе як потужний засіб боротьби з гіпоксією шляхом впливу на численні ланцюги патогенезу хірургічних і соматичних захворювань. Цей метод дозволяє підвищити ефективність лікування, знизити медикаментозне навантаження на організм, скоротити терміни госпіталізації, підвищити оборот ліжко-місця, що дає певний економічний ефект для лікарні, а для пацієнта - це обмеження споживання часто шкідливих для організму дороговартісних хімічних препаратів, стійка тривала ремісія та соціальна адаптація.

Протягом 21 року функціонування відділення проведено 49000 баросеансів 9 тисячам пацієнтів.

Лікарі відділення приймають активну участь в науково-практичних конференціях, мають 26 друкованих праць.

О З О Н О Т Е Р А П І Я

- це унікальний лікувально-профілактичний комплекс, в якому поєднаний потенціал класичних методів лікування та новішого методу медицини ХХІ століття - озонотерапії. Лікування, профілактика і реабілітація у відділенні проводяться на базі самого сучасного обладнання, немаючого аналогів у світі.

Сьогодні з допомогою озонотерапії успішно лікуються більш 150 видів захворювань. Озонотерапія дозволяє відмінити або суттєво обмежити споживання шкідливих для організму хімічних препаратів при багатьох захворюваннях.

Медичний озон володіє різноманітністю лікувальних ефектів, він здійснює антибактеріальну, антивірусну, протизапальну та імуномоделюючу дію, покращує реологічні властивості та мікроциркуляцію крові, різко підвищує доставку кисню до тканин, знімаючи явища гіпоксії органів, сприяє корекції порушень перекисного окислення ліпідів і підвищує активність системи антиоксидантного захисту, регулює порушення рівноваги в організмі, активує захисні сили організму, підвищує загальний тонус організму, ліквідовує " синдром хронічної втоми", відновлює працездатність і прискорює одужання.

Результат застосування медичного озону просто фантастичний!
Прояв тих чи інших лікувальних властивостей медичного озону знаходиться в безпосередній залежності від методик застосування і вибраної концентрації.

Розроблені методики загальної та місцевої озонотерапії дозволяють диференційовано проводити призначення курсу з лікувальною та профілактичною метою в залежності від характеру і тривалості захворювання, активності запального процесу, наявності ускладнень та супутньої патології.

МЕТОДИКИ ЗАСТОСУВАННЯ ОЗОНУ

аутогемотерапія - обробка крові озонокисневою сумішшю
довенне введення озонованого фізіологічного розчину
ректальні інсуфляції
підшкірне введення озон кисневої суміші
пиття озонованої дистильованої води
зовнішня газація джерел уражень на шкірі озон кисневою сумішшю в пластиковому мішку
зрошення озонованою дистильованою водою
застосування озонованих рослинних олій

Озонотерапія застосовується як самостійно, так і в комплексі з іншими методами; поєднюється з застосуванням будь-яких фармацевтичних препаратів (за виключенням антикоагулянтів) та з проведенням любих фізіотерапевтичних процедур.

Висока ефективність, простота застосування, добра переносимість пацієнтами, відсутність побічних ефектів - роблять метод озонотераії унікальним і доступним для всіх.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі