лікар-дієтолог

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Лікар-дієтолог


Муштрук Ольга Юріївна лікар - дієтолог першої кваліфікаційної категорії, член Асоціації дієтологів України.

Контактні телефони:

(032) 258-73-46

За активну участь у соціальному та культурному розвитку міста нагороджена подякою громадського об’єднання «Самопоміч».


В лікарні організовано централізоване харчування хворих. Харчоблок є окремою будівлею на території лікарні, який з’єднаний з головним корпусом лікарні підвальним коридором, по якому їжа доставляється у відділення лікарні.

На харчоблоці працюють 30 осіб, в тому числі 3 медичні сестри з дієтичного харчування, шеф кухар, 8 поварів та інші.

Лікар-дієтолог надає консультативну допомогу з питань харчування хворих із різноманітними захворюваннями, займається корекцією ваги при ожирінні. Дієтичне харчування повинно бути адекватним за якістю, енергетичною та харчовою цінністю щоб знижувався рівень захворювань, спричинених нездоровим харчуванням, а також для покращення якості та подовження тривалості життя.

Згідно Наказу МОЗ України від 29.10.13року №931 «Про удосконалення організації лікувального харчування та роботи дієтологічної системи в Україні» лікувальне харчування хворого є невід’ємною складовою лікувального процесу.

Нутріціологічна підтримка враховує харчовий статус пацієнта (вагу) та клінічний стан. За харчовим статусом відповідно до індексу маси тіла усі хворі поділяються на три групи: хворі з нормальною, пониженою та надмірною вагою.

Тому хворі з однаковим діагнозом, але які мають різну масу тіла, одержують різну кількість хліба, масла та інших продуктів.

За останні три роки пацієнти нашої лікарні одержували харчування в середньому на суму: 2012 р. – 5,1грн, 2013 р. – 6,01грн., 2014р. – 6,9грн., 2015р. – 9,41грн. 2016р. - 10,36грн.

Вартість харчування інвалідів війни та осіб до них прирівняних, учасників АТО згідно чинного законодавства наступна:
2015р. – 12,91грн.
2016р. - 55,0 грн.Біоімпедансометрія - діагностика складу тіла.


Багато хто з нас стикався з такою проблемою: наче б і не їси нічого зайвого, і на місці не сидиш, а ненависні кілограми ніяк не хочуть прощатися з нашим тілом! Неначе приросли! На жаль, самостійно цю проблему не вирішити. Для того, щоб вага почала активно знижуватися, потрібно, перш за все, з'ясувати, що ж відбувається в організмі, тобто провести діагностику складу тіла. Біоімпедансометрія – це унікальний метод функціональної діагностики, який визначє наступне:

1. Основний обмін речовин, тобто метод дає повну уяву про те, скільки калорій витрачає організм в стані спокою протягом 24 годин.
2. Кількість жиру в кілограмах і відсотках.
3. Кількість м’язів в кілограмах і відсотках.
4. Кількість вісцерального (внутрішнього жиру), якій показує ступінь ожиріння внутрішніх органів.
5. Індекс маси тіла.
6. Вагу.

Маючи ці параметри, легше орієнтуватися, в якому напрямку необхідно робити корекцію ваги, тому що біоімпедансна оцінка відсотка жиру в організмі є найбільш точним методом діагностики ожиріння.

НОВИНИ В ДІЄТОЛОГІЇ!!!

Нова італійська унікальна терапія схуднення - «Аліментарна ліпосакція» за допомогою Macresces. Особливо ця методика корисна для жінок, тому що дозволяє модулювати фігуру. Вага зменшується тільки за рахунок жирових відкладень локалізованих в горомонозалежних ділянках (стегна, живіт).

Унікальність цього методу в високої ефективності, гарантовано 100% результат зменшення ваги на 8% за короткий термін 21 денний або 10 денний курс.

При потребі можна повторити курс терапії щоб схуднути до бажаної маси тіла.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі