кардіологічне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2018
На Львівщині стартували дні профілактики та раннього виявлення цукрового діабету
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Кардіологічне відділення


Завідувач відділення - Мелень Юрій Петрович

Контактні телефони:

(032) 258-71-62


Кардіологічне відділення розташоване на 6-му поверсі лікарні , яке було створено згідно наказу МОЗ України в 1986 р. для надання невідкладної допомоги хворим кардіологічного профілю м. Львова.

Відділення розгорнуте на 60 ліжок, розміщення пацієнтів у 2-х та 4-х місних палатах.
Згідно штатного розпису відділення забезпечує цілодобовий прийом ургентних хворих.
Основні покази до госпіталізації : гострі та хронічні форми ішемічної хвороби серця; гіпертонічна хвороба, ускладнена гіпертонічними кризами; міокардити; хронічна ревматична хвороба серця; небезпечні розлади ритму серця та розлади кровообігу.

Хворі, які лікуються у відділенні можуть пройти необхідні обстеження на сучасному рівні: добовий моніторинг АТ, ЕКГ, Холтерівське моніторування, велоергометрію,

Ехо-КГ, реоенцефалографію, пневмотахометрію, варіабельність серцевого ритму, ФГДС, рентгенологічне дослідження, бронхоскопію, комп'ютерну томографію, ультразвукове обстеження внутрішніх органів, коронарографію , ангіографію ниркових артерій та судин головного мозку. При необхідності, завжди є можливість проведення консультації вузькими спеціалістами (невропатолога, окуліста, хірурга та ін.).

Лікарі відділення:
1. Садоха Віра Миколаївна, лікар-кардіолог вищої категорії, Заслужений лікар України. Завідувала відділенням з 1982 по 2005 рік.
2. Воляник Маркіян Петрович, лікар-кардіолог вищої категорії.
3. Косован Галина Миколаївна, лікар-кардіолог вищої категорії.
4. Телев'як Наталя Орестівна, лікар-кардіолог вищої категорії.
5. Гукевич Ольга Володимирівна, лікар-кардіолог вищої категорії.
6. Гнідь Наталія Дмитрівна, кардіолог першої категорії.
7. Шишко Тамара Андріївна, лікар-кардіолог.
8. Макар Оксана Романівна, лікар-кардіолог.
9. Дуда Уляна Ігорівна, лікар-кардіолог.
10. Войтович Мар'яна Олександрівна, лікар-кардіолог.

Медичні сестри мають спеціальну підготовку для роботи у відділенні невідкладної кардіології, володіють багатьма маніпуляціями, в т.ч. зняття ЕКГ та ін.
За останні роки у відділенні проведено багато заходів для покращення матеріально-технічної бази , а саме - за позабюджетні кошти проведено ремонти 10 палат, маніпуляційних, їдальні, коридорів, службових приміщень для персоналу.
У трьох палатах встановлено душові кабіни, придбано для відділення 4 холодильники та 4 телевізори.

Протягом 2007 року у відділенні пролікувалося 1990 хворих, що значно більше, ніж у попередні роки. Обстеження та лікування хворих проводиться згідно сучасних стандартів, розроблених міністерством охорони здоров'я України; в лікуванні використовуються методики доказової медицини.

Консультативну допомогу в роботі відділення здійснюють працівники кафедри сімейної медицини Львівського національного медичного університету ім.Д.Галицького, яку очолює д.м.н., проф.Кияк Юліан Григорович.

Основні напрями наукових досліджень кафедри , які проводяться на базі кардіологічного відділення є вивчення системи зсідання крові, фібринолізу, імунної системи, функції кори наднирників та варіабельності серцевого ритму при гострих формах ішемічної хвороби серця, гіпертонічній хворобі, ревматизмі, системних захворюваннях сполучної тканини, захворюваннях органів дихання, а також вплив професійних шкідливостей на розвиток ішемічної хвороби серця. Мета дослідження- вдосконалення медикаментозних і фізіотерапевтичних методів лікування. Крім того, на кафедрі виконується фундаментальне дослідження "Гібернація міокарда при гострому інфаркті та артеріальній гіпертензії - як предиктор серцевої недостатності" на замовлення МОЗ України.

У відділенні кардіології панує атмосфера доброзичливості та чуйності, що являється додатковим фактором одужання пацієнтів.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі