кардіологічне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

Кардіологічне відділення


Завідувач відділення - Мелень Юрій Петрович

Контактні телефони:

(032) 258-71-62


Кардіологічне відділення розташоване на 6-му поверсі лікарні , яке було створено згідно наказу МОЗ України в 1986 р. для надання невідкладної допомоги хворим кардіологічного профілю м. Львова.

Відділення розгорнуте на 60 ліжок, розміщення пацієнтів у 2-х та 4-х місних палатах.
Згідно штатного розпису відділення забезпечує цілодобовий прийом ургентних хворих.
Основні покази до госпіталізації : гострі та хронічні форми ішемічної хвороби серця; гіпертонічна хвороба, ускладнена гіпертонічними кризами; міокардити; хронічна ревматична хвороба серця; небезпечні розлади ритму серця та розлади кровообігу.

Хворі, які лікуються у відділенні можуть пройти необхідні обстеження на сучасному рівні: добовий моніторинг АТ, ЕКГ, Холтерівське моніторування, велоергометрію,

Ехо-КГ, реоенцефалографію, пневмотахометрію, варіабельність серцевого ритму, ФГДС, рентгенологічне дослідження, бронхоскопію, комп'ютерну томографію, ультразвукове обстеження внутрішніх органів, коронарографію , ангіографію ниркових артерій та судин головного мозку. При необхідності, завжди є можливість проведення консультації вузькими спеціалістами (невропатолога, окуліста, хірурга та ін.).

Лікарі відділення:
1. Садоха Віра Миколаївна, лікар-кардіолог вищої категорії, Заслужений лікар України. Завідувала відділенням з 1982 по 2005 рік.
2. Воляник Маркіян Петрович, лікар-кардіолог вищої категорії.
3. Косован Галина Миколаївна, лікар-кардіолог вищої категорії.
4. Телев'як Наталя Орестівна, лікар-кардіолог вищої категорії.
5. Гукевич Ольга Володимирівна, лікар-кардіолог вищої категорії.
6. Гнідь Наталія Дмитрівна, кардіолог першої категорії.
7. Шишко Тамара Андріївна, лікар-кардіолог.
8. Макар Оксана Романівна, лікар-кардіолог.
9. Дуда Уляна Ігорівна, лікар-кардіолог.
10. Войтович Мар'яна Олександрівна, лікар-кардіолог.

Медичні сестри мають спеціальну підготовку для роботи у відділенні невідкладної кардіології, володіють багатьма маніпуляціями, в т.ч. зняття ЕКГ та ін.
За останні роки у відділенні проведено багато заходів для покращення матеріально-технічної бази , а саме - за позабюджетні кошти проведено ремонти 10 палат, маніпуляційних, їдальні, коридорів, службових приміщень для персоналу.
У трьох палатах встановлено душові кабіни, придбано для відділення 4 холодильники та 4 телевізори.

Протягом 2007 року у відділенні пролікувалося 1990 хворих, що значно більше, ніж у попередні роки. Обстеження та лікування хворих проводиться згідно сучасних стандартів, розроблених міністерством охорони здоров'я України; в лікуванні використовуються методики доказової медицини.

Консультативну допомогу в роботі відділення здійснюють працівники кафедри сімейної медицини Львівського національного медичного університету ім.Д.Галицького, яку очолює д.м.н., проф.Кияк Юліан Григорович.

Основні напрями наукових досліджень кафедри , які проводяться на базі кардіологічного відділення є вивчення системи зсідання крові, фібринолізу, імунної системи, функції кори наднирників та варіабельності серцевого ритму при гострих формах ішемічної хвороби серця, гіпертонічній хворобі, ревматизмі, системних захворюваннях сполучної тканини, захворюваннях органів дихання, а також вплив професійних шкідливостей на розвиток ішемічної хвороби серця. Мета дослідження- вдосконалення медикаментозних і фізіотерапевтичних методів лікування. Крім того, на кафедрі виконується фундаментальне дослідження "Гібернація міокарда при гострому інфаркті та артеріальній гіпертензії - як предиктор серцевої недостатності" на замовлення МОЗ України.

У відділенні кардіології панує атмосфера доброзичливості та чуйності, що являється додатковим фактором одужання пацієнтів.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі