ІІ гінекологічне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

ІІ гінекологічне відділення


Завідувач відділення - Кривко Борис Ярославович

Контактні телефони:

(032) 258-71-82-ординаторська
(032) 258-71-81-завідувач відділення
(032) 258-71-83-старша медична сестра
(032) 258-71-85-пост медсестри


Кадровий склад:

У відділенні працює 13 лікарів з них семеро вищої категорії: Кривко Б.Я., Ходосевич Т.П., Малюга Л.В., Шидлик З.М., Бучинський Т.Я., Мартинович Ю.Т., Патик О.В.;

першої категорії: Дубровська О.В.;

другої категорії: Непийвода О.М., Копійчук І.М., Павлюк О.З.,

без категорії: Богонос О.В., Филипів З.З., Харачко О.С.

Лікарі відділення займаються науковою роботою: Копійчук І.М. та Филипів З.З. працюють над кандидатськими дисертаціями.

Наукові публікації наступні:

- Кривко Б.Я., Малюга Л.В., Ходосевич Т.П. "Онкологічнї аспекти ургентної гінекологічної допомоги", Збірник наукових праць,2006р.

-Копійчук І.М. "Діагностичне та прогностичне значення наявності меконію в амніотичній рідині", Педіатрія,акушерства і гінекологія,2007р.

-Копійчук І.М. "Корекція фетальної біофізичної активності при загрозі розвитку меконіальної аспірації у плода", Практична медицина,2008р.

2-ге гінекологічне відділення забезпечене 50-ма ліжками хірургічно-гінекологічного профілю. У відділенні функціонують дві маніпуляційні, оглядовий кабінет, кабінет УЗД, операційний блок , який відкрито в 2007році.

Лікарі відділення надають планові гінекологічні консультації в 9-ти відділеннях лікарні, забезпечують цілодобову ургентну гінекологічну допомогу.

Також проводять огляди співробітниць нашої лікарні. Кількість пролікованих хворих за останній рік в 2-му гінекологічному відділенні становить 1685 чол., проведено оперативних втручань-1093, хірургічна активність відділення -62,7%.

Гінекологічне відділення є базою кафедри акушерства та гінекології ФПДО. Працівники кафедри приймають активну участь в роботі відділення., з доцентом Ошуркевичом О.Є. та асистентом Корнієнком В.Г. проводяться щотижневі обходи. Впроваджені сучасні методи діагностики та лікування патології шийки матки: широко використовується кольпоскопія, різноманітні деструктивні методи (кріодеструкція, діатермокоагуляція,-конізація) та імунотерапія для лікування дисплазій.

Використовуються нові методи гормональної терапії при загрозі переривання вагітності, ендометріозах і порушеннях оваріально-менструального циклу, застосовуючи найсучасніші препарати, консервативне та хірургічне лікування непліддя.

В практику впроваджені лапароскопічні методи оперативного лікування. Широко проводяться трансвагінальні оперативні втручання.

Гінекологічне відділення лікарні швидкої допомоги засновано у 1982році, яке було переведено з обласної клінічної лікарні ОХМАДИТ. У 1984р. відкрито іще одне 1-ше гінекологічне відділення. З моменту заснування відділення працювали Старух Р.М., Яцкевич М.В., Ткачишин В.В., які доклали багато зусиль для розвитку і активної роботи відділення.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі