ІІ гінекологічне відділення

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2018
Що варто знати про дифтерію
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

ІІ гінекологічне відділення


Завідувач відділення - Кривко Борис Ярославович

Контактні телефони:

(032) 258-71-82-ординаторська
(032) 258-71-81-завідувач відділення
(032) 258-71-83-старша медична сестра
(032) 258-71-85-пост медсестри


Кадровий склад:

У відділенні працює 13 лікарів з них семеро вищої категорії: Кривко Б.Я., Ходосевич Т.П., Малюга Л.В., Шидлик З.М., Бучинський Т.Я., Мартинович Ю.Т., Патик О.В.;

першої категорії: Дубровська О.В.;

другої категорії: Непийвода О.М., Копійчук І.М., Павлюк О.З.,

без категорії: Богонос О.В., Филипів З.З., Харачко О.С.

Лікарі відділення займаються науковою роботою: Копійчук І.М. та Филипів З.З. працюють над кандидатськими дисертаціями.

Наукові публікації наступні:

- Кривко Б.Я., Малюга Л.В., Ходосевич Т.П. "Онкологічнї аспекти ургентної гінекологічної допомоги", Збірник наукових праць,2006р.

-Копійчук І.М. "Діагностичне та прогностичне значення наявності меконію в амніотичній рідині", Педіатрія,акушерства і гінекологія,2007р.

-Копійчук І.М. "Корекція фетальної біофізичної активності при загрозі розвитку меконіальної аспірації у плода", Практична медицина,2008р.

2-ге гінекологічне відділення забезпечене 50-ма ліжками хірургічно-гінекологічного профілю. У відділенні функціонують дві маніпуляційні, оглядовий кабінет, кабінет УЗД, операційний блок , який відкрито в 2007році.

Лікарі відділення надають планові гінекологічні консультації в 9-ти відділеннях лікарні, забезпечують цілодобову ургентну гінекологічну допомогу.

Також проводять огляди співробітниць нашої лікарні. Кількість пролікованих хворих за останній рік в 2-му гінекологічному відділенні становить 1685 чол., проведено оперативних втручань-1093, хірургічна активність відділення -62,7%.

Гінекологічне відділення є базою кафедри акушерства та гінекології ФПДО. Працівники кафедри приймають активну участь в роботі відділення., з доцентом Ошуркевичом О.Є. та асистентом Корнієнком В.Г. проводяться щотижневі обходи. Впроваджені сучасні методи діагностики та лікування патології шийки матки: широко використовується кольпоскопія, різноманітні деструктивні методи (кріодеструкція, діатермокоагуляція,-конізація) та імунотерапія для лікування дисплазій.

Використовуються нові методи гормональної терапії при загрозі переривання вагітності, ендометріозах і порушеннях оваріально-менструального циклу, застосовуючи найсучасніші препарати, консервативне та хірургічне лікування непліддя.

В практику впроваджені лапароскопічні методи оперативного лікування. Широко проводяться трансвагінальні оперативні втручання.

Гінекологічне відділення лікарні швидкої допомоги засновано у 1982році, яке було переведено з обласної клінічної лікарні ОХМАДИТ. У 1984р. відкрито іще одне 1-ше гінекологічне відділення. З моменту заснування відділення працювали Старух Р.М., Яцкевич М.В., Ткачишин В.В., які доклали багато зусиль для розвитку і активної роботи відділення.

Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі