У Лікарні швидкої допомоги створено найбільшу в Україні реанімацію

100 реанімаційних ліжок – на таку кількість ліжко-місць розширено зону відділення анестезіології та інтенсивної терапії у Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова.

Від початку пандемії ми збільшували кількість місць, щоб мати змогу рятувати життя львів'янам та жителям області. Відтепер 50 із них - для пацієнтів із Covid-19. Укомплектувати ними реанімацію було принципово важливо, і нам це вдалося.

«Ще 50 ліжок - для пацієнтів з іншими хворобами: політравми, інсульти, інфаркти, сепсис та поліорганна недостатність, а також стани після тяжких операцій. Ковід не має стояти на заваді надання і їм якісної допомоги», - зазначає завідувач відділення Наталія Матолінець.

Завдяки портативним ренгтген- та УЗД-апаратам наші лікарі мають змогу оперативно виконувати всю необхідну діагностику.