Перша печінка – уже пересаджена в нашій лікарні

Ще одне серце, дві нирки та першу печінку від посмертного донора пересадили у Лікарні швидкої допомоги міста Львова. Так, трансплатація печінки виконана вперше у Західній Україні!

Донором стала 47-річна жінка, яку госпіталізували з розривом аневризми. Її рідні - мама та син, що навчається в семінарії – одразу дали згоду на донорство задля порятунку інших життів.

Печінку пересадили 39-річній жінці із Житомира, що мала цироз. Така хвороба не піддається лікуванню, тому єдиним виходом для пацієнтки є саме трансплантація.

 

Для проведення операції ми запросили колег із Національного інституту хірургії та трансплантології ім.О.Шалімова на чолі з Олександром Гриненком. Це – вкрай непроста операція, і вона тривала близько десяти годин.

 

В той же час у інших трьох операційних наші медики пересаджували серце та нирки.

Серце отримав 45-річний одесит. Серце чоловіка постраждало після інфаркту. Тому донорське серце – єдиний шанс на порятунок.

 

До операції ми залучили також наших колег з Інституту серця – команду нашого доброго друга та партнера Бориса Тодурова. Трансплантацію виконували спільно з нашими кардіохірургами.

Нирки отримали мешканці Тернопільської області - 35-річна жінка та 47-річний чоловік. Нові нирки запрацювали ще на операційному столі.

 

Станом на сьогодні пацієнти, що отримали донорські органи, почуваються добре.

Про нас

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Контакти

Наша адреса:

79059, м.Львів, вул. І. Миколайчука, 9
e-mail: emergencyhospital_uoz_lviv@ukr.net

Контатні телефони

Приймальня директора:
(032) 252-75-90

Реєстратура: (032) 258 70 70 

Контакт-центр з надання послуг:
+38 (066) 018 09 19, +38 (067) 118 09 19