Унікальна операція у стінах Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги міста Львова. Три проколи по вісім міліметрів замість розрізу черевної порожнини - це сучасна медицина, яка відтепер доступна і маленьким українцям.

Команда медиків Центру хірургії допомагала молодій жінці позбутись «фартуха» з власної жирової тканини та схуднути на понад 80 кг за майже дев’ять місяців кропіткої роботи.

COVID-відділення нашої лікарні - це 650 місць. 350 із них ми розгорнули менш ніж за місяць в корпусі, частину якого винаймав медичний коледж післядипломної освіти та який був до того не пристосований для надання медичної допомоги.

Da Vinci може надточно видаляти навіть найдрібніші пухлини. У лікаря-хірурга, який сидітиме за пультом, буде додатково ще чотири “руки”, одна з яких - камера, що транслювати тривимірне зображення із 20-кратним збільшенням. Він має ювелірну точність рухів у важкодоступних ділянках людського організму, мінімізує пошкодження тканин пацієнта через відсутність тремору рук хірурга та зменшує кількість ускладнень у післяопераційному періоді!

Так, ми першими в Україні вже застосували радіочастотну абляцію, тобто випалення, для ендосонографічного неінвазивного лікування і цієї онкологічної патології..

Це перша комунальна лабораторія такого класу з унікальним обладнанням експертного класу, в якій проводяться дослідження всіх видів інфекцій, зокрема, Covіd-19 методом ПЛР та в найкоротший час.

Сторінка 1 із 2