про лікарню

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | інформація | звіти | реформа ОЗ | бюджет 2019
У медичних закладах Львова успішно впроваджують електронні сервіси: е-реєстратуру, е-рецепт, е-картку
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

КЛШМД


Коротка характеристика лікарні

Комунальне некомерційне підприємство «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова» (Municipal non-profit enterprise "Lviv Clinical Emergency Care Hospital") призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Лікарня розрахована на 910 ліжок, з них 156 - хірургічних, 50 - урологічних, 100 - гінекологічних, 50 - нейрохірургічних, 100 - травматологічних. 40 - офтальмологічних, 30 - щелепо - лицевої хірургії, 120 - кардіологічних, 120 - терапевтичних і 144 - неврологічних.

У лікарні розміщено 19 клінічних відділень : реанімаційно - анестезіологічне відділення, 3 хірургічних, 2 терапевтичних, 2 кардіологічних ( в т. ч. 1 - для хворих з інфарктом міокарду ), 2 неврологічних ( в т.ч. 1 - для хворих з ГПМК ), урологічне. 2 гінекологічних, нейрохірурургічне, 2 травматологічних, офтальмологічне, ЩЛХ, фізичної реабілітації;

15 параклінічних - приймальне, травмпункт, клініко-діагностична лабораторія, фізіотерапевтичне, рентгенологічне, комп'ютерної томографії, інтервенційної радіології, УЗД, функціональної діагностики, лікувальної фізкультури, ендоскопічне, трансфузіологічне, операційне, інтенсивної терапії гіпербаричної оксигенації, патологоанатомічний центр.

7 міських медичних центрів:
Міський центр спеціалізованої допомоги хворим на гострий панкреатит
Міський центр ранньої реабілітаційної допомоги хворим з перенесеними розладами мозкового кровообігу
Львівський міський спеціалізований центр лікування і профілактики шлунково-кишкових кровотеч
Львівський обласний офтальмологічний травматологічний центр
Міський центр спеціалізованої допомоги потерпілим з поєднаною торакоабдомінальною травмою
Міський цент з лікування судинно-мозкових захворювань
Міський патологоанатомічний центр з гістологічною лабораторією

В лікарні працюють 11 головних позаштатних спеціалісти управління охорони здоров'я за спеціальностями: неврології, травматології, урології, анестезіології, функціональної діагностики, патанатомії,ідновного лікування та реабілітації, цивільної оборони, рентгенології, ендоскопії, інтервенційної радіології і обласний позаштатний спеціалст з нейрохірургії.

Чотири відділення є обласними - нейрохірургічне, травматологічні, обласний центр травми ока. Лікарня є базою для 14 клінічних кафедр для ЛНМУ та для підготовки лікарів-інтернів за 12 спеціальностями.

В лікарні затверджено Статут від 24 жовтня 2016 р., який зареєстрований держаним реєстратором, державною податковою інспекцією.
Ліцензія МОЗ України на здійснення медичної практики від 03.05.2012 р. №18.
Ліцензія Комітету з контролю за наркотиками МОЗ України видана 16.02.2012 р. №31 (продовжено до 09.02.2022р. – Ліцензійний реєстр МОЗ України)
Акредитаційний сертифікат з вищої категорії.


Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі