про лікарню

головна | про нас | адміністрація | контакти | громадянам | майдан-АТО | інформація | звіти | бюджет 2017
Дізнайся більше про ВІЛ.Зроби тест в кабінеті "Довіра"/кабінеті інфекційних захворювань поліклініки за місцем проживання.
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?
Добрий день. Лікарня швидкої медичної допомоги.
Чим можемо Вам допомогти?

КМК ЛШМД


Коротка характеристика лікарні

Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги призначена для цілодобового надання екстреної стаціонарної медичної допомоги населенню на госпітальному етапі при гострих захворюваннях, травмах, нещасних випадках, отруєннях та проведення лікувально - діагностичного процесу визначеним контингентам хворих і потерпілих.

Лікарня розрахована на 910 ліжок, з них 156 - хірургічних, 50 - урологічних, 100 - гінекологічних, 50 - нейрохірургічних, 100 - травматологічних. 40 - офтальмологічних, 30 - щелепо - лицевої хірургії, 120 - кардіологічних, 120 - терапевтичних і 120 - неврологічних.

У лікарні розміщено 18 клінічних відділень : реанімаційно - анестезіологічне відділення, 3 хірургічних, 2 терапевтичних, 2 кардіологічних ( в т. ч. 1 - для хворих з інфарктом міокарду ), 2 неврологічних ( в т.ч. 1 - для хворих з ГПМК ), урологічне. 2 гінекологічних, нейрохірурургічне, 2 травматологічних, офтальмологічне, ЩЛХ;

14 параклінічних - приймальне, травмпункт, клініко-діагностична лабораторія, фізіотерапевтичне, рентгенологічне, комп'ютерної томографії, інтервенційної радіології, УЗД, функціональної діагностики, лікувальної фізкультури, ендоскопічне, трансфузіологічне, гіпербаричної оксигенації, патологоанатомічний центр.

4 міські медичні центри: поєднана травма грудної клітки і живота (15 ліжок), гострого панкреатиту (15 ліжок), шлунково-кишкової кровотечі (30 ліжок), травми ока (40 ліжок).

В лікарні працюють 12 головних позаштатних спеціалісти управління охорони здоров'я за спеціальностями: неврології, травматології, хірургії, урології, анестезіології, функціональної діагностики, патанатомії,ідновного лікування та реабілітації, цивільної оборони, рентгенології, ендоскопії, інтервенційної радіології і 2 обласних позаштатних спеціалсти за спеціальностями: нейрохірургія і нейроваскулярна нейрохірургія.

Чотири відділення є обласними - нейрохірургічне, травматологічні, обласний центр травми ока. Лікарня є базою для 14 клінічних кафедр для ЛНМУ та для підготовки лікарів-інтернів за 12 спеціальностями.


Важку хворобу спочатку легко вилікувати, але важко розпізнати. Коли ж вона підсилилась, її вже легше розпізнати, але важче вилікувати.
Ніколо Макіавеллі